Skocz do zawartości

Spotkanie Włocławek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SCS i nowo poznane osoby dzięki za spotkanie :) Sivy całkowicie wyjeb....ło mi z głowy mam nieuregulowany samplerek u was :-] , a pasta ,,G,, tak na szybko ocena całkiem ciekawy produkt wart większej uwagi i na szybkie i nie zajechane projekty jak znalazł :D ,Szkoda ze tak szybko musiałem się zwijać! do następnego :) może u nas :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pasta ,,G,, tak na szybko ocena całkiem ciekawy produkt wart większej uwagi i na szybkie i nie zajechane projekty jak znalazł :D ,Szkoda ze tak szybko musiałem się zwijać! do następnego :) może u nas :-]
ja jeszcze nie miałem czasu pobawić sie P1 usilnie próbowałem dziisaj wyciąc dach w beemce:P tzn wyciac rysy :P

 

Sivy całkowicie wyjeb....ło mi z głowy mam nieuregulowany samplerek u was :-]

 

odrobisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek.k81, Ari, sebcio dzięki za odwiedziny. Mam nadzieje, ze czegoś sie nauczyliście i wasz skill juz niedługo wzniesie sie na wyżyny autodetailingu :) do następnego! :D

 

Wszystkiego sie moglem spodziewac,ale nie sadzilem ze zaczniemy od zabaw z papierkiem :) Teraz juz wiem, ze te wszystkie cleanery, miziania nadkoli to tylko 5 % detailingu:)

No i studio macie naprawde konkretne. Wielkie dzieki dla calej zalogi spotowej :)

P.S. Sivy nadal siedzisz na dachu BMW :) ?? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Sivy nadal siedzisz na dachu BMW :)

 

BMW juz wywalone na dwór :P ( prywata na bok ) trzeba dokończyć auta klientów :D:ad:

 

No i studio macie naprawde konkretne. Wielkie dzieki dla calej zalogi spotowej :)
:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.