Jump to content

Spotkanie Włocławek


Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Próbowałem już z 2 razy tam dojechać i nigdy nie mogę znaleźć. Jest jakiś dobry sposób, żeby łatwo wbić tam od toruńskiej jadąc na Toruń?

Link to comment
Share on other sites

W pamięci miałem tylko Toruńska 148 i tak szukałem przejazdem jakbym wiedział, że to Inkubator to bym już dawno był, a tak przy okazji znalazłem chłopaków z SUN-Westa podczas nadwiślanej tułaczki ;) Z reszta ja mam CWL blachy to się łatwo gubię w dużym mieście :lol: No nic zawitam na dniach :)

Link to comment
Share on other sites

Tu masz rację. Ja generalnie pracuję bez maszyny (jeszcze) znajomi chcą, żebym im umył tak auto to się dziwią jak tak długo można pucować - to jest chore. We Włocławku przemawia też argument $$$$ u mnie chłopaki napierają tempo, kokpit plakiem i mówia, że efekt ten sam :) Nie wytłumazysz np. że Nielsen Finesse jest ekonomiczniejszy mimo, że wydaje się droższy. Ma być tłusto i grubbboo!!

Link to comment
Share on other sites

Szacun od mnie za rozkręcanie biznesu w takim Włocławku.

Swoją drogą nie chcę krakać, ale ludzie nie bardzo się orientują w autodetailingu i w takim WLC ciężko może być wyjść na swoje.

Z drugiej strony we WLOC jest bardzo dużo majętnych ludzi, którzy nie obnoszą się z tym, czy owym (WLOC w 2009 r. był w pierwszej 12-stce miast pow. 100tys mieszkańców jeżeli chodzi zasobność kont bankowych - dlatego we WLOC jest, aż tyle banków).

 

Także powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Panowie ale widzicie jakie auta jeżdżą u nas po drogach :-] majętnych nie brakuję :P zależy też na co się nastawiasz czy furki z wyższej klasy i dużo $ za robotę czy np. golfa też byś "opitolił" trochę taniej :) zrób car demo 50/50 :P

Link to comment
Share on other sites

Tu nie o to chodzi jakie jeżdżą fury,ale mentalność ludzi. Mają kasę ale jak jest się brudasem to nim sie jest. Mam kumpla co ma Audi A4, Mercedesa C z 2010 i mazdę 6 a z mojego mycia auta się śmieje i sam napiera szczotką :) Jak ma kupić płyn w Realu to oblicza sobie , że w Tesco ma tańszy o 50 gr więc wybór jest jasny :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.