Skocz do zawartości

Toyota Land Cruiser 95 by Maru 123


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

zapomniałem jeszcze o tym-zabudowa bagażnika. :D

 

co prawda African Outback to to nie jest ale i tak cieszy. Z założenia zabudowa miała być lekka, tania i łatwa w montażu, szuflady są dla mnie zbędne więc nie było trudno. za 190zł ( z czego 80zł to koszt samych quick fist-ów) powstała zabudowa :D wymaga jeszcze kilku przeróbek i udoskonaleń, jak np usunięcie zszywek po zaschnięciu kleju ale ogólnie jestem zadowolony.

 

DSC_0487-1.jpg

_MG_5745.jpg

_MG_5746.jpg

_MG_5747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fernando, boki bagażnika chcę jeszcze obkleić welurem-zamszem i wtedy dołożyć te brakujące kawałki ;) wczoraj jeszcze robiłęm wyciszenie tej skrzyni bo podczas jazdy po dołkach wieko podskakiwało hałasując- wszystko więc wychodzi w praniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zgłosi ją do TMP. Pójdzie na okładkę gazetki marketingowej :-]

 

Popieram przedmówcę, co jakiś czas przychodzi do nie jakaś gazetka z TMP, bo w tym roku jest jakaś okrągła rocznica 4x4 Toyoty, przedstawiają tam zmodyfikowane terenówki, twoja bije wszystkich na łeb na szyje ;) . P.S. świetny samochód. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zgłosi ją do TMP. Pójdzie na okładkę gazetki marketingowej :-]

 

Popieram przedmówcę, co jakiś czas przychodzi do nie jakaś gazetka z TMP, bo w tym roku jest jakaś okrągła rocznica 4x4 Toyoty, przedstawiają tam zmodyfikowane terenówki, twoja bije wszystkich na łeb na szyje ;) . P.S. świetny samochód. :)

 

panowie bez przesady :P

 

teraz jest 60 ta rocznica napędu 4x4 by toyota ;) mam nawet jubileuszową torbę podróżną z tej okazji ;)

 

IMG_4911-1.jpg

IMG_4913-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maru środek skrzynki moższe jeszcze wykończyć welurem samoprzylepnym jak dla mnie jest to taki zły (może nie taki gruby ale w sam raz) produkt i łatwy w aplikacji :) boczne skrzydełka łatwo od spodu ozdobisz :) powodzenia w dalszych modach super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Marek byłem pod wrażeniem Twojego poprzedniego samochodu - Skody Octavii (Felgi które miałeś to coś wspaniałego :)) ale LC po prostu jest mistrzem! Jestem fanem Land Cruiserów, ale Twój i twoje modyfikacje jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że jak się chce i ma się trochę pomysłów to i z auta terenowego można zrobić konkretny pojazd. Czekam na kolejne relacje z modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

herusek14, wszystko jest w trakcie... jak coś skonczę to się pochwalę ;)

 

z czysto detailingowych wieści- jakieś 2 tyg. temu rzuciłęm crystal rocka na auto, dressing na opony, zajrzałem do silnika, mycie i dressing, wnętrze odkurzone i przetarte MF, mycie szyb, polerowanie wydechu, na szyby Gtechniq i takie tam ;)

 

niestety ale ostatnio nie ma w ogóle czasu na auto nad czym mocno ubolewam :/ a planuję zrobić nową dostawę kosmetyków do mojej kolekcji ale nie wiem kiedy tego wszystkiego użyję :/

 

[ Dodano: 8 Listopad 2011, 17:13 ]

a sorry tu mam jakieś foto po szybkim odświeżeniu auta i montażu snorkela:

 

 

DSC_0587.jpg

 

DSC_0586.jpg

 

DSC_0532.jpg

 

DSC_0512.jpg

 

DSC_0525.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.