Skocz do zawartości

Toyota Land Cruiser 95 by Maru 123


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ooooo żeś Ty Kur** kłaniam sie do stop :-]

Kawał dobrej fury i kawał dobrej pracy :good:

Jedynie czego sie nie doczekałem w tej relacji do BBS'ów na aucie, bo juz miałem wielka nadzieje przy czytaniu do końca, że je założysz i bedziesz stricte koła do łansu :ad:

Czekam na więcej....

 

PS. Chyba biegne do garazu bawić się nad swoim czarem bo jakoś mnie chęc ogarneła jak czytam takie relacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem na tę relacje ;)

Szkoda Octi, no ale cóż, podziwiam że odważyłeś się wjechać w błoto :shock:

Co najbardziej lubię w Twojej miłości do aut? Kupujesz i wkładasz w nie tyle samo żeby było "po swojemu" :-]

Od takiego auta można kupować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za miłe wpisy choć nie jest to topic czysto detailingowy ;)

 

pomysłów na auto jest jeszcze wiele gorzej z $ i czasem ale powolutku do celu ;)

 

tymczasem z pospiechu zapomniałem dodać zdjęć z mojego ostatniego moda a właścieie 2 ostatnich modów :oops:

 

1. nowe zawieszenie Old Man Emu +2,5cala

 

16082011129.jpg

 

front.jpg

 

bok.jpg

 

oraz nowy grajek:

 

79d45c8097757b4a6d064f94bce1ab5d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maru 123, Nie zdziwię się, jeśli niedługo wrzucisz fotki z nowym wnętrzem o tematyce alcantara-skóra :evil:

 

Też mam takie małe marzenie, żeby moją 12-letnią trumnę tak zrobić, żeby była jak z salonu, tylko z lepszymi właściwościami jezdnymi i środkiem zrobionym przez tunera na J 8-)

 

Ale jak nie przepadam za tego typu samochodami, to Twój naprawdę miażdży suty, świetna robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawialem, po jaka cholere zamieniac taka fajna skode na LC...

Teraz juz wiem o co chodzilo, przynajmniej w Twoim przypadku, teraz mozesz....

-myc

-brudzic

-myc

-brudzic

-brudzic

-myc

 

I tak w nieskonczonosc. Ciekawe tylko co na to druga polowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wychodząc umyć auto mówisz "kuuurcze, kochanie, znowu muszę umyć autko żebyś miała czyste"

 

Patrzac na jego detailingowość to mówi:

Ojjj kochanie, znowu musze na dwa dni zejsc do garazu, zeby autko umyc bo troszke sie przykurzyło :ad::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, gratki nowego nabytku.

Oby Ci sie sprawowal jak najlepiej...

Zwroc uwage na korozje ramy i innych elementow od spodu. Z tego co pamietam to tam zawsze jakis problemy byly. Wyczyscic, zabezpieczyc a pozniej juz tylko myc, czyscic, pielegnowac :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że jesteś zdrowo j...... zakręcony w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tych słów :shock: . Dbałość o każdy najmniejszy detalik zachwyca, czekałem na fotki pracy od spodu auta :lol: Widać również wielką pasje i zrealizowane marzenie sadząc po wszystkich wymienionych lub poprawionych elementach. Krótko mówiąc :!: WIELKI :!: szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maru 123, Powiem tak podoba mi się właśnie takie klimaty autko terenowe ubrudzić itp. Szacunek i tak już zdobyłes dawno przy octavi która była najlepszą wypucowaną czeszką. Ale teraz 4x4 jednak to jest to. Podziwiam Cię tylko bo ja mając Pande jak umyje to aż potem szkoda mi hamować żeby nie brudzić felg ale to jakieś głupie myślenie pracuje nad tym, a Ty tak ładnie wyglancujesz auto a potem terenik błoto ehhhh aż mi się ciepło zrobiło. Ale widać grunt to dobre myślenie. Widać teraz bardziej i w sumie dobrze lepiej zadowolony z auta detailingu oraz okolicy wyposażonej w takie tereny :D

Relacja z Toyoty na 1 poziomie.

tak btw czyżby przeprowadzka bo czeszka WM blaszki a teraz WWE? uciekasz na wschód :song::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. fakt sporo elementów powymieniałem na nowe ale musze robić to stopniowo bo ceny takich głupot w aso są kosmiczne np. wszystkie emblematy które wymieniłem kosztowały mnie prawie 1000zł, za tylne chlapacze 500zł.... itd. :dontknow:

 

za spód auta muszę się wziąć jeszcze przed zimą... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem o tym napisać - emblematy kosztują majątek! każde byle goowno to "set" złotych.

Szacunek za wytrwałość i chęć wydania PLNÓW na takie "smaczki".

 

auto generalnie mi się nie podoba ale... nie musi :mrgreen:

Jest stworzone na bezdroża a tam uroda ma drugoplanowe znaczenie :)

 

W twoich łapach będzie miało II młodość.

 

Miłego ujeżdżania i ... pucowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wypucowana to teraz na giełdę z nią... :mrgreen:

 

A tak na poważnie, to widać że kochasz to auto i masz masę wolnego czasu... :evil: Apropo emblematów to sam ostatnio myślałem żeby je wymienić razem z listwami ale jak zobaczyłem TE ceny... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.