Skocz do zawartości

Ozdoby ślubne


zmstr

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne spora część użytkowników miała okazję wieźć młodą parę do ślubu. Dzisiaj jest mój pierwszy raz zarówno dla mnie jak i mojego kocura (jak to dwuznacznie brzmi :mrgreen: ). Wiadome jest, że auto musi być przygotowane perfekcyjnie. Ślęczałem nad Jag-iem dwa dni, lakier jest gładziusieńki i zabezpieczony. Tutaj pojawia się pewna sprawa - otóż przyssawki ozdób ślubnych nie będą trzymać się na tak przygotowanej powierzchni. Czym to zmatowić pod same przyssawki? Myślałem o przecieraniu jakimś alkoholem, ewentualnie gąbeczka i ręczne "kółeczka" UC przed samym przyczepieniem ozdób. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia lub pomysły w tym temacie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia powiem, że wosk ma większy wpływ, ale na autocorso. Przy małych przyssawkach stosowanych do pojedynczych kwiatów nie powinno być problemu. Zresztą z taką dekoracją szybko się nie jeździ, chociaż jedno auto jechało pod 200km/h z autocorsem na masce. Zwracaj tylko uwagę co i jak montuje kwiaciarnia, bo czasem aż głowa boli jaką fuszerę potrafią odwalić (kiedyś klient mi powiedział, że chcieli mu do klamek wiązać kwiatki drutem :lol: ). Staraj się też zaparkować w cieniu albo w garażu, jeżeli będzie chwila czasu między dekoracją a przejazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmstr, a kto Ci będzie ubierał samochód?

 

Polecam:

 

http://www.adonis.ostrowiec.pl

 

Ja ubierałem tam już ze 3 razy... robią to bardzo ostrożnie.

Przetrzyj IPA przed każdą przyssawką dla pewności. Jest tam Pan co stęka, "że wysmarowane" ale niech ubiera, nie marudzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździj po kwiaciarniach i poszukaj, który zestaw i cena Ci najbardziej odpowiada. u mnie nigdy nie było problemów z żadną kwiaciarnią (poza wspomnianą wyżej) poza tym, ze standardem jest brak jednego bukietu xd prawie zawsze brakuje bukietu dla rodzica/świadkowej itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przyssawki, to najlepiej sprawdzają się takie akwarystyczne z otworem. Są miękkie i idealnie wchodzi w nie pojedynczy kwiatek. Przykładowo u mnie wygląda to tak:

2ro15vm.jpg

Koszt przyssawek jest minimalny a dużo różnych aranżacji i rodzajów kwiatów można wykorzystać. Ryzyko uszkodzeń żadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, młoda para miała wybraną kwiaciarnię, ale w innej części miasta niż zlokalizowany jest Adonis :P

Mówiłem, że auto jest nawoskowane, a facet machnął ręką i stwierdził, że jego przyssawek nic nie oderwie :D i faktycznie całą podróż wszystkie ozdoby wytrzymały :P

A tak auto było przystrojone:

schowek01ixq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieniec na masce :P Widziałeś coś przed nim ?

 

Były lekkie problemy :D

 

Ciekawe co to za przyssawki :D
Heh... grunt to właściwe podejście ;)

 

Fakt faktem, że tym podejściem facet mnie uspokoił, a przy zrywaniu ozdób po weselu okazało się że miał 100% racji, bo oderwanie tych przyssawek wymagało użycia dosyć sporej siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.