Skocz do zawartości

Sealant


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

A ja właśnie zamówiłem Wolf's Chemicals Nano Paint Sealant Body Wrap i bedę testował tej zimy.

Ilość jak w testerze a cena jak za normalną pojemność :D

Ale przynajmniej nie trzeba cleanera używać.

W marcu podam wyniki testu i może jakiś film nakręcę co z niego zostało ;)

A ponieważ auto niegarażowane to nie będzie czego kręcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jak zobaczysz zużycie tego środka to zmienisz zdanie ;)

 

Znam Twoją zdolność do nakładania minimalnych ilości płynnych wosków/sealantów :)

Bo chyba kiedyś Ci 5 ml na auto zeszło :-]

 

Ja też jestem skąpy w tej materii. Wyliczyłem, że zużywając 5ml na woskowanie to starczy na 30 razy.

Zakładając wspaniałą trwałość, która dochodzi do 6 miesięcy to wychodzą 2 woskowania w roku.

Czyli spokojnie wystarczy mi na 15 lat przy koszcie jednej aplikacji 3,20zł :lol::lol::lol:

Taniej niż Formuła 1 i inne tanie woski.

 

Na filmiku widziałem nakładanie kawałeczkiem MF żeby za dużo nie wsiąkło, można też płatkiem kosmetycznym.

A czym Ty radzisz nakładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Próbowałem kawałkiem MF, aplikatorem gąbkowym,z MF i bawełnianym, i mimo wszystko najlepiej wychodzi mi płatkami kosmetycznymi,schodzi zdecydowanie najmniej produktu i pokrycie jest równomierne. Na zrobienie połowy drzwi poszły aż dwie krople BW na płatku kosmetycznym , odmierzane ze strzykawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
odmierzane ze strzykawki ;)

Dzięki za informacje. Nie wpadłem jeszcze na to żeby strzykawką sealant odmierzać na kropelki. Szampon to co innego ;)

 

Evo, saddam, Macie jakieś ulubione marki płatków, czy podbieracie kobietom co popadnie :-]

 

gruby_RS,

Sezon to się dopiero zaczyna - zimowy, z zupełnie innym podejściem nastawionym na trwałość a nie wygląd :)

Widzę, że kalkulacja cenowa Cię przekonała :D

 

to jest własnie to, czego nie rozumieją czasem piewcy "taniego" i "dobrego" stuff-u... ;)

Kiedyś opowiadałem koledze, który nie ma auta, nawet prawka nie ma, ile można wydać na wosk.

Ale zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, bo to mądry gość jest - zapytał "a na ile to taki wosk wystarcza?" No i jak zacząłem liczyć to kilka lat wyszło.

Piszę ten przykład dlatego, że chłopak się na autach, kosmetykach nie zna i nie interesuje a podszedł do tematu we właściwy sposób,

często obcy właśnie wielkim znawcom przekonanym, że jak kupią taniej to zaoszczędzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, ja mam - mojej dziewczyny, ale wyjechała więc nie sprawdze jakie to :P Grunt żeby nie były jakieś najtańsze,nie rozwarstwiały się i nie zostawiały włókien. Tutaj nie jest to moze tak istotne jak przy Cquartzie , ale nie umila to pracy jak mamy mnóstwo włókien pozostawionych przez płatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.