Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie macie pewny patent na żywicę. Dzis sobaczyłem na słupku kluchę i testowałem APC, benzyna ekstrakcyna, Carvalet na smołe, rozpuszczalnik uniwersalny. I wszystkie poległy jedynie ostatnim trochę zdziałałem. Ale idealnie nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje się... Wczoraj umyłem moje zapuszczone auto, niby wszystko zgodnie z zasadami, piana myjka. Potem dwa wiadra (bez grit guarda-możę to jest przyczyna?) po 16 litrów każde. Do tego rękawica megsa oraz szampon żółty megsa. Na koniec lekkie osuszenie miracle dryer. i co? I g...! cała maska jest równo porysowana, chyba od rękawicy;/ Ręce opadają... Na prawdę nie wiem co sp...... Na początek kupie gritguardy, a potem się zobaczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Podaje się... Wczoraj umyłem moje zapuszczone auto, niby wszystko zgodnie z zasadami, piana myjka. Potem dwa wiadra (bez grit guarda-możę to jest przyczyna?) po 16 litrów każde. Do tego rękawica megsa oraz szampon żółty megsa. Na koniec lekkie osuszenie miracle dryer. i co? I g...! cała maska jest równo porysowana, chyba od rękawicy;/ Ręce opadają... Na prawdę nie wiem co sp...... Na początek kupie gritguardy, a potem się zobaczy..

Musisz przyjechać do wawy na korepetycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakis sposob na pozostalosci po pascie polerskiej w takich mikro odpryskach na masce? Za cholere nie moge tego usunac, benzyna nie daje rady, kompresor powietrza nie daje rady, woda pod cisnieniem tez nie daje rady... Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.