Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Siemka! Chce zakupić u klakiernika gąbki od 3M i czy 2 kolory do takiego normalnego odświeżenia lakieru wystarcza? W planach mam UC od megsa i coś na wykończenie. Jakie kolory mi są potrzebne? I czy jest jakaś alternatywa dla tego talerza oporowego który ma cenę dość wysoką ;) Tak samo dla padów 75 gdzie mogę coś znaleźć?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd mogę wziąć te talerze pod 75mm to niech napisze

A stąd:

http://www.mrcleaner.pl/Mr-Cleaner-Back ... p1100.html

Chwilowo brak, ale pewnie wkrótce będą na stanie.

 

jakim aplikatorem nakładać BH? mam gąbkowy Megsa i gąbkę obszytą jakąś fibrą.

Jak Tobie wygodnie. Ja ostatnio nakładałem białym bawełnianym, ale gąbkowym też można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie kupię jakiś rozsądny, ale nieprzesadnie drogi Backing Plate 125 mm na gwint M14? Byłem w kilku sklepach lakierniczych, w OBI, paru narzędziowych i w większości robili wielkie oczy, jakbym żądał seksu z córką prezesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy apc megsa mozna czyscic/odswiezyc skore jesli nie mamy nic do czyszczenia a conditioner mamy? jesli tak to w jakim stezeniu? (czyszczenie szczoteczkz do skory)

wystarczy poczytać w sklepie internetowym :

 

Meguiar's All Purpose Cleaner jest idealnym produktem do przywracania oryginalnego wyglądu wszystkim wewnętrznym powierzchnią w samochodzie. Wspaniale działająca piana bezpiecznie wyciąga brud z powierzchni, a unikalna kombinacja zmiękczaczy do tkanin i optycznych rozjaśniaczy poprawia wygląd i dotyk tapicerki, dywaników, podsufitki, wynilu a nawet skóry.

 

• Idealny do czyszczenia wszystkich wewnętrznych powierzchni

• Pieniące działanie bezpiecznie usuwa zabrudzenia

• Zmiękczacze do tkanin i optyczne rozjaśniacze dają miękki, przyjemny rezultat

• Rozcieńczanie 4:1 (mocne zabrudzenia) 10:1 (średnie zabrudzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Podobno Z2 można stosować na cleanery/glaze akrylowe, czyli "nietłuste". Z2 działa na SRP,Blackholu,Ez-Creme itp. Takie są opinie ludzie na DW, sam się kiedyś mocno interesowałem bo nie chciałem kupować całego systemu Zaino, tylko samo Z2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem: samochód raczej leciwy bo z 89 rocznika :-] lakier matowy, najbardziej dach i maska, dosłownie jak by było zrobione papierem ściernym. Wczoraj polerowałem maskę maszyną z UC Megsa i jakąś bliżej nie określoną, dość miękką gąbką i większość swirlsów (których było masę) znikło, a lakier dalej jest matowy, oczywiście jest poprawa, ale to dość słaby efekt. Lakier jest gładziutki, specjalistą nie jestem, ale wydaje mi się że jest bezbarwny, bo kolor metalic i na gąbce nie było widać pigmentu. Czy ktoś pomoże co można z tym zrobić? Więcej spolerować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I poza tym UC nie jest super silna pastą,zwłaszcza ze to lakier starego VW wiec sadzę że twardziel.

 

Mareczku, nie przesadzaj - ostatnio robiłem VW Lupo (wrzuciłem fotki na forum) właśnie maszyną + UC i nie narzekałem na brak jego agresywności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.