Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie koniecznie, jak guma jest już stara i sparciała to przeskakuje po szybie a nie przesuwa się gładko. Także przyczyn może być więcej niż jedna.

 

Edit. Jeśli wycieraczki nowe, to na bank ramie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem aplikatora, który jest w zestawie a AG HW. Zapakowany szczelnie w folie, po wyjęciu wilgotny, czymś nasączony. Wystawiłem na słońce i zrobił się suchy (kromka starego chleba) i ten odpadł. Kolejnym pracowałem zaraz po rozpakowaniu. Wieczorem umyłem aplikator. Wysechł i zrobił się suchy (kromka starego chleba). W tym stanie nie nadaje się do pracy. Co zrobić, czym nasączyć aby znowu był miękki. Myłem ręcznie szarym mydłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie co polecacie do takiego kolorku??

Jest na nim trochę smoły, czym lepiej będzie ją usunąć glinką czy AG Tar remover???

Chciałbym użyć Najpierw Super Resin Polish i nie wiem co potem. Chcę aby był dobry efekt.

Oto zdj koloru.

 

 

5091649_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FujiMario, jeśli chcesz się przyłożyć do świeżo zakupionego auta porządnie to poczytaj na spokojnie forum. Znajdziesz tu odpowiedzi na Twoje pytania ,a także dużo więcej informacji jak zrobić żeby Twoje "Żelazko" nabrało blasku ;)

Tak na szybko:

Glinka -polecana/właściwie to niezbędna

Tar remover-Carvalet(polecany)

SRP -OK

No i jakiś Wosk lub Sealant(moze Byc EGP od AG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carport to ponoć jakiś niedostępny (na polskim rynku) środek do polerowania lakieru :) ja znalazłem na ten temat tylko tyle, że to system budowy garażowych wiat drewnianych :)

 

Pytanie - czy takie coś jak Carport istnieje czy to tylko 'pozerskie kłamstwo' ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Czy ten zestaw do winylu i plastików bedzie dobry???

MEGUIARS ALL PURPOSE CLEANER 1 L

 

MEGUIARS ULTIMATE PROTECTANT

 

Czy polecacie cos innego???

 

Tak - to pierwsze jako wyczyszczenie tych elementów, a drugie jako dressing.

Jeżeli chodzi o Megsa to jeszcze jest Natural Shine i Supreme Shine (mat i lekki połysk). Z innych firm też znajdziesz kilka pozycji w tym przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym usune takie zabrudzenia:

http://img257.imageshack.us/img257/8692/detailt.jpg

oraz takie:

http://img24.imageshack.us/img24/5883/detail3.jpg

Probowaem benzyna ekstrakcyjna lecz nic z tego.

 

Ponadto ktos pisal ze 150ml SONAX Xtreme Wax 1 full protect wystarczcy na kilka sezonow, U mnie po pierwszym woskowaniu widac juz dno :shock:

Jako ze to moje pierwsze woskowowanie, rozumiem ze przesadziem z iloscia?

http://img580.imageshack.us/img580/5220/detail2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kup sobie lekkościerny cleaner do tych zabrudzeń jeśli zwykłę mycie nie daje rady. A wosku użyłeś duuuuuuuużo za dużo,ale to się często zdarza za pierwszym razem. Nałóż troche na aplikator i nakładaj aż pad przestanie się ślizgać i nic nie będzie zostawać na lakierze, wtedy znowu troche nakładasz na aplikator i jazda. Często jest tak że nałożymy troche na aplikator,zrobimy małą część i czuć że już się nie ślizga tak łatwo, wtedy trzeba lekko docisnać żeby dalej nakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.