Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie o nich mi chodziło, źle się wyraziłem. swoją drogą nigdzie nie ma informacji czy nim są czy nie, co sugeruje się domyślać że nim nie są.

 

wracając do pytania, robił ktoś zakupy na zainoeurope.com ? polecacie ich? jak z wysyłka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kita, a to w Polsce jest oficjalny dystrybutor?

 

Oni tak bynajmniej twierdzą. Zawsze mnie ciekawiło jak to jest. Możesz Julian trochę rozjaśnić czy nie wypada?

 

[ Dodano: 3 Kwiecień 2010, 17:11 ]

swoją drogą nigdzie nie ma informacji czy nim są czy nie, co sugeruje się domyślać że nim nie są.

 

Sklep Internetowy - zaino.pl - to jedyny autoryzowany sklep posiadający w sprzedaży oryginalne amerykańskie kosmetyki samochodowe ZAINO.

 

W naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty ZAINO do pielęgnacji lakieru, tapicerki, skóry, plastiku, gumy. Tylko oryginalne produkty zakupione w naszym sklepie gwarantują doskonałą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę w poniedziałek zamówić produkty Carvalet

 

Używałem też od nich szamponów zarówno z woskiem jak i bez. Dobrze myja ale nie nadaja sie do częstego mycia żrą wosk. Używam też piany , na smołe oraz do kokpitu. Jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to znalazłem kabul i próbowałem znaleźć na zainostore,com lub zainoeurope.com jakiś spis przedstawicieli w różnych krajach ale niestety nie udało mi się, może Tobie się uda. Bo przecież powinno być jakieś potwierdzenie tego na ich stronce. Z drugiej strony czy zdecydowali by się tak kłamać :) może faktycznie mają autoryzacje.

 

To jak kupował ktoś z zainoeurope.com?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mam jeszcze jedno pytanie, jak myślicie czy da rade zamienić Zaino AIO na SRP tzn mam srp i szkoda mi wydawać kasę na aio bo to takie trochę dublowanie. na to ma iść z-2 pro z zfx pomiędzy warstwy z-6 i na koniec z-8

 

każda porada mile widziana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AIO różni się od SRP brakiem wypełniaczy. przynajmniej ja używając Z AIO na kilku autach takich właściwości nie zaobserwowałem. faktycznie, jest trochę przydrogie, ale to bardzo dobry produkt. czy można zastąpić w przypadku krycia Z-2 - nie wiem, nie próbowałem. zrób test, jeśli nie spłynie po 2 tygodniach, to znaczy, że można. Tańszą alternatywą dla AIO może być PB Polish with sealant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dkk, nie warto. z półki cenowej do 300pln warto kupić carbon i koniecznie do tego HD-Cleanse. następny wosk, który warto kupić to glasur i titanium, drożej concours.

pod zymol trzeba stosować HD-Cleanse, takie połączenie daje bardzo dobre efekty, jeśli chodzi o trwałość i wygląd.

Carbon jest bardzo wydajny, przy bardzo obfitym smarowaniu starczy na 50aut, przy oszczędnym spokojnie 100. wiem co mówię, zrobiłem nim już z 25 warstw na różnej wielkości autach i jest ponad 80% w słoiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ., nie ma w tym nic złego, ja po turtle wax przeskoczyłem na carbona.

wcześniej miałem co prawda przerywnik pod postacią #16, ale nie uważam, żeby to jakoś szczególnie wpłynęło na ilość błędów czy niepowodzeń. ale prawda była też taka, że byłem naszpikowany teorią z DW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.