Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nic nie zbiera w Brazylii - nie było mnie przez parę dni i nie miałem dostępu do internetu, a wróciłem już chory, a jeszcze tak mnie zmogło, że mam światło i komputero-wstręt i leżę w łóżku. Głowa i oczy tak mnie bolą od kilku dni, że ciężko mi patrzeć więc prawie do 0 ograniczyłem komputer.

 

Odpisałem na wszystkie PW - wybaczcie, ale naprawdę średnio się czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś coś więcej wypowiedzieć się na temat:

http://www.autokosmetyki.pl/turtle_wax_ ... p1194.html

Kupiłem z czystej ciekawości. Użyłem kilka razy i zupełnie mnie nie zachwycił, nawet nie zrobił zbyt dobrego wrażenia. Trudno wyczuć kiedy jest gotowy do polerowania, a jak "poleży" za długo to zostawia smugi i trzeba nakładać go ponownie. Z kolei zbyt wczesne polerowanie skutkuje tym, że maże się po lakierze i trzeba się trochę ręcznikiem namachać. Efekt wizualny jest ok, poziom ochrony lakieru - wprost przeciwnie. Dam mu jeszcze jedną szansę jak zrobi się naprawdę ciepło - może wtedy będzie lepiej. Poza tym (z racji dużej zawartości destylatów ropy) jest "tłusty" co niespecjalnie mi się podoba. Na razie używam go w domu do mebli ... zamiast Pronto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę w poniedziałek zamówić produkty Carvalet od tych ludzi z Nysy, mianowicie:

- Koncentrat do mycia silników;

- Nabłyszczacz do opon;

- Preparat do usuwania smoły i kleju;

- Aktywna piana;

- Koncentrat do mycia felg;

- Szampon myjący.

Moje pytanie jest następujące:

Czy ktoś miał więcej styczności z w/w produktami (nie licząc aktywnej piany i preparatu do usuwania smoły - o nich poczytałem na forum) i może wypowiedzieć się na temat ich skuteczności? Czytałem, że któryś użytkownik miał rozcieńczony Nabłyszczacz do opon, czy obawiać się takiej sytuacji w przypadku reszty produktów?

Z góry dziękuje za odpowiedź.. :roll::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje doświadczenie z produktami carvalet jest jak najbardziej pozytywne. moim zdaniem nie ma tylko sensu kupować i piany i szamponu, po prostu zrób delikatniejszy roztwór piany i używaj jej jako szampon. chyba, że chodzi Ci o ochronę wosku? ale nie wiem czy ten szampon po 2 czy 3 myciu też nie usunie powłoki. Nabłyszczacz w opakowaniu o jakiej pojemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie opakowania litrowe.

Szampon używałbym tylko na autach przed detailingiem, aby to wszystko dobrze domyć (do aut z woskiem mam szampon Megsa), piana kupiona "na wyrost" zanim zaopatrzę się w pianownice - to taki akcent na dobry pre-wash ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.