Skocz do zawartości

Lusso Oro


MM.MM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedni piszą że papka, inni że nawet w 25 stopniach twardy.

Muszę kupić i sam sprawdzić :D

 

Pod względem twardości jak wypada w porównaniu do FK 1000p ?

 

bardzo podobny

coś jak DJ Banana Armour

nie udało mi się go jeszcze doprowadzić do konsystencji papki, mimo, że jakiś czas jeździł nawet w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja robię coś nie tak, ale trwałość nie jest jego mocną stroną. na trzech różnych samochodach z trzech różnych epok trzymał się bardzo króciutko mimo dedykowanego cleanera. Np VW z przebiegiem... 30-40 km po glinkowaniu, delikatnej korekcie niebieskim korkiem, potraktowany IPA, na to Cleaner maszynowo z niebieskim waflem 3M i na to Lusso. Samochod postał w garażu jakieś 15h po czym został ponownie przetarty po wyjeździe na deszcz dał piękne kropelkowanie, które cieszyło oko tak naprawdę mniej niż 2 tyg... :( w tym czasie był myty 3 razy szamponem DG #901

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z konsystencją. Akurat moje wszystkie woski Lusso Oro są twarde jak skała. Ale to są woski robione metodą chałupniczą, więc widocznie czasami trafiają się producentowi jakieś miękkie partie.

 

Maksymalna trwałość u mnie to około 2-3 miesięce, ale z Lusso Oro najlepiej sprawdza się cleaner ClearKote Vanilla Hand Glaze. Doskonałe połączenie. Za cleanerem Lusso Revitalizing Creme nie przepadam. Moim zdaniem strasznie skraca trwałość i "zamula" efekt (może przez zawartą glinkę?). W dodatku śmierdzi i mocno brudzi plastiki, gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

szczególnie zapach mi nie podszedł, wolał bym zapolować na jakiegoś samplera zymola na przykład, albo detaila, było ich pare na forum ,

kropelki średnie, trwałość średnia, ot taki średnia,

przynajmniej moim zdaniem, komuś innemu może się spodobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.