Skocz do zawartości

Lusso Oro


MM.MM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

MM.MM, na całe życie? Jest mega wydajny a kupując dużą puchę zaraz będziesz żałował. Bo każdy wosk się nudzi i co chwilę jest coś nowego, ciekawego.

Cleaner obowiązkowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pełne opakowanie ma metalowy, złotawy dekielek i jest ładne;)

poza tym lusso oro to jeden z bardziej tradycyjnych wosków, jakie testowałem. tradycyjny w sensie efektu - ani nie rozjaśnia jakoś szczególnie, ani nie dodaje kontrastu, ani nie przyciemnia. Jest bardzo neutralny, niczego nie udaje, nie tuszuje. Sam cleaner bardzo udany, gdyby nie zapach, można by powiedzieć, że ma coś wspólnego z Z HDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lusso i u mnie chyba albo cos poszło nie tak albo oczekiwałem innego efektu. Efekt po korekcie i cleanerze Lusso był bardzo neutralny. Auto wyglądało elegancko, ale jak dla mnie nie było wielkiego wow. To chyba dlatego że lubię jak lakier jest bardzo szklisty. Swoją droga sampler jest bardzo wydajny, starczy na kilka aplikacji. Wosk ma bardzo fajny zapach i nie można go trzymac w cieple bo się rozpuszcza i robi się papka:) Ogólnie polecam w ramach sprawdzenia i wyrobienia kolejnego punktu odniesienia. Wielu osobom ten wosk bardzo odpowiada i być może Ty dołączysz do tego grona. Pewnie niebawem nałoże go jeszcze raz, bo mam wrażenie że za pierwszym razem zrobiłem to nie tak jak trzeba. Wosk fajnie kropelkuje i dobrze odpycha wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusso Oro jest pod względem zapachu i koloru bliźniaczo podobne do Poorboy's Natty's White. Pod względem konsystencji trochę twardsze od Natty's.

a jak z trwaloscia bo mnie w lusso zaskoczylo wlasnie to

lakier po korekcie pelnej i na to byl wet mirror finish i wlasnie lusso w 2 warstwach ;/ trwalosc okolo miesiaca;/

pozniej zrobilem cleanerem sonusa i nalozylem natty's blue jedna warstwa- wyglad o wiele lepszy niz po lusso i trwalosc juz ponad miesiac ;)

moze poprostu spodziewalem sie czegos lepszego od lusso:)

teraz nie wiem co sobie sprawic mysle o pete's 53 :o czy r222 czy moze cos z dodo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , jak to to jest z konsystencją wosku Lusso Oro , cholerka , bo już któryś raz czytam ze jest miękki ( pada nawet określenie papka ) , no kurcze ja kupowałem u Mariusza i dla mnie wosk jest twardy , nawet wosk delikatnie się oddzielił od opakowania ( można go obrócić w stosunku do pudełka ) , oczywiście nakładanie , polerowanie zero problemów . Ale zaczynam się martwić .... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej wiedzy Lusso nie jest woskiem bardzo trwałym więc miesiąc czy ponad miesiąc to chyba ok tym bardziej że pod niego poszedł glaze który w teorii osłabia wosk ale daje więcej blasku. Sampler Lusso jest na tyle tani (dostajemy stosunkowo dużo produktu) że myślę że warto sobie kupić ten wosk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że mocno osłabił. Ja po aplikacji 2 warstw BH pod BL po tygodniu prawie nie miałem kropelkowania

chyba jestem wyleczony z glaz-ow :D

Lusso nawet w temp. 25 jest twardy, nawet bardzo, może nowsze egzemplarze mają inną recepturę?

ja swoj kupowalem w okolicach marca - twardy nawet w takich temp jak teraz ale bez problemu na pada sie naklada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

yesfan, Sampler Lusso ma 59ml, napisałeś że wystarczy na kilka lat....

Mam samplera FK i Naviwax o podobnej pojemności, używam ich bardzo oszczędnie ale kilka lat... Tak na 8-10 woskowań wystarczą. Gdyby woskować 3 razy w roku to wyjdzie parę latek :)

 

Napisz na ile woskowań oceniasz wydajność samplera Lusso.

 

Sam się właśnie zastanawiam czy go nie kupić bo również cleaner Lusso zbiera ostatnio bardzo pozytywne opinie(porównania z HDC itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.