Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

Novus, dziś Twoje auto zostało namierzone w Bydgoszczy na terenie Atosa :acute:

 

Małżonka tam pracuje i wzięła auto :-]

Spostrzegawczy :kox:

To teraz wiemy czemu tak rzadko na spoty przyjeżdżasz

 

Mnie jutro nie będzie mam drugą zmianę w pracy do końca tygodnia

Za to 30 będę w inie w BRK :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novus, teoretycznie przenoszę się do Poznania - Glaxo Smith Kline. W praktyce będę większość czasu pracował z domu po okresie wdrożenia :)

To pięknie :D Pozazdrościć

 

Za to 30 będę w inie w BRK :-P

 

Kupiłeś już drugą turbinę? Po wizycie u turbo killera to tzw must have ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na spotach są chętni na wymianę kosmetyków lub też jakieś testy pewnych kosmetyków ? ;) cokolwiek do wnętrz i na zewnątrz by poszerzyć wiedzę o produktach i ich zastosowań

 

Jeszcze się nie pozbyłeś wszystkiego?

 

Też dlatego pytam kto chetny na wymiankę na jakieś inne nawet próbki czy końcówki ;) można sobie na miejscu zawsze zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam chłopaki ponownie, po 30 dniowym banie na tym forum. Już mnie nic nie zdziwi tutaj ...

 

Człowiek się stara, finansuje w końcu także, ma jakiś tam swój malutki wkład - zakłada i pilnuje tematu o Olejach a za słowa na forum regionalnym (!!!) do osób, które zna osobiście (więc automatycznie to forma żartu) jakiś nadgorliwy, choć na usta cisną się znacznie mocniejsze słowa "moderator" z czyjejś łaski daje Ci miesięcznego bana.

 

Nie dziwne, że to forum pustoszeje, że najstarsi użytkownicy czy właściciele studiów omijają je coraz szerszym łukiem.

Właśnie przez takie traktowanie przez nieodpowiedzialnych, niedojrzałych ludzi.

 

Admin oczywiście poinformowany - oczywiście zero reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hmm no ja jakiś czas temu lakierowałem bok Astry i osobiście z położenia lakieru jestem bardzo zadowolony. Przejścia nie widać na słupkach i ogólnie będę u niego w tym roku lakierował całą.

Jak chcesz adres czy coś to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie koledzy.

 

Mam pytanie, czy jest w Bydgoszczy jakies miejsce, gdzie mógłbym sobie dokładniej auto umyć, ze stałym dostępem do wody, jeśli chciałbym się apc pobawić itp ?

Chciałbym też sobie jakąś amatorską polerke zrobić (robiłem już 5-6 razy)...A mieszkam niestety w bloku, a na działke nie mogę wjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.