Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Uszanowanko :D Jest jakaś szansa na spota u Was za jakieś 2-3 tygodnie? Bo mamy plan przejechać się lubą do jej rodzinki do Bydgoszczu i przy okazji można by coś zorganizować, bo przy herbatce długo nie wysiedzę :lol: Mam nadzieję, że tym razem uda mi się dojechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a gdzie ta ustawka ? szukam ekipy która obejrzała by moje autko i oceniła co jest do zrobienia przez zimą - myślałem o korekcie lakieru + powłoka. Arith polecał mi Ciebie jeden gość z forum a4 - może byś się zajął moim autkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem początkujący, czy jest ktoś zaufany na forum raczej z okolic Włocławka, Torunia do Bydgoszczy mam kawałek dalej ale też rozważę, kto się bardzo zna na odnawianiu lakieru itp. i tych wszystkich procesach detalingu? Chciałbym ożywić swój lakier :) Jak ogarnę auto to może zawitam na jakiś spot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azsryel, ja prawie Włocławiak :mrgreen: Poza wakacjami codziennie tam terroryzuję miasto :kox:

 

Tak BTW - tak szybko ogarnęliście spota, że nie wiem czy dam radę znowu :wallbash: Jutro lecę na Kraków i nie wiem czy będę w stanie po powrocie jechać taki kawałek. Mieliśmy z dziewczyną do jej dziadka do szpitala jechać na Bydgoszcz, ale pewnie na dniach wyjdzie. Ale postaram się tym razem nie zawieść :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azsryel, ja prawie Włocławiak :mrgreen: Poza wakacjami codziennie tam terroryzuję miasto :kox:

 

Tak BTW - tak szybko ogarnęliście spota, że nie wiem czy dam radę znowu :wallbash: Jutro lecę na Kraków i nie wiem czy będę w stanie po powrocie jechać taki kawałek. Mieliśmy z dziewczyną do jej dziadka do szpitala jechać na Bydgoszcz, ale pewnie na dniach wyjdzie. Ale postaram się tym razem nie zawieść :-]

 

Spokojnie - ogarniemy :)

 

Będę musiał podjechać do Włocławka zaczerpnąć wiedzy, pogadać, obejrzeć jak Twój lakier wygląda, może do Ciebie wstawię auto jeśli się dobrze znasz xD

 

Skąd jesteś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.