Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

No więc na wstępie dziękuje Arturowi za świetny spot i grilla. Podziękowania również dla żony za świetne babeczki ;) Wszyscy chyba tylko dla nich przyjechali na spota :D Miejscówka naprawdę świetna i spokój dookoła więc można grzebać sobie. Teraz przynajmniej mamy miejsce na spoty gdzie można sobie usiąść i pogadać a nie stać pod Tesco.

 

Jeszcze raz dzięki za miło spędzony czas i możliwość umycia auta. Oby interes się kręcił i było dużo aut do :ad:

 

Geniusz to ty przypadkiem nie złapałeś mandatu jak wracałeś od Artura? Bo wydaje mi się że mijałem cię na Orlenie jak jechałem w stronę Osowej Góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo babeczki mega dobre :D teraz co spot mam nadzieję, że będą :kox:

 

Miejscówka mega, dużo miejsca, wszystko ogarnięte także zazdroszczę, więc obyśmy częściej się tam widzieli Artur :good:

 

Geniusz to ty przypadkiem nie złapałeś mandatu jak wracałeś od Artura? Bo wydaje mi się że mijałem cię na Orlenie jak jechałem w stronę Osowej Góry.

Taaa to ja :P ale chyba z ciekawości mnie ściągnęli do siebie :) Bardzo w porządku przedstawiciele władzy :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziękuję za odwiedziny, cieszę się że choć trochę się podobało ;)

 

No i jakieś tam testy na Bravo się zaczęły - liczymy na wieści i aktualizacje ;)

 

Trochę fotek dla nieobecnych i tych, co zaspali w jakiś Inkach itp. :kox:

 

0981fdc6f7449045.jpg

 

74c3c6e1009d81bf.jpg

 

4191628fc009e9ce.jpg

 

9eac41e3395fdaa1.jpg

 

4f7c9faece043a37.jpg

 

fd52666111d2d4c7.jpg

 

58d7315f9a2775c1.jpg

 

6453217aaa43472a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to traktować jako kosmetykę auta, ale że raczej mało ludzi to robi to może.. :dontknow:

 

Chce w aucie zdjąć sanki przednie, oraz w późniejszym czasie belke tylną. Jak wiadomo to gruba stal, przez co naloty korozji są jakieś. Jak zabrać się do tego żeby to wyczyścić ze smarów, brudu i tego nalotu całego, potem to zapodkładować i pomalować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to traktować jako kosmetykę auta, ale że raczej mało ludzi to robi to może.. :dontknow:

 

Chce w aucie zdjąć sanki przednie, oraz w późniejszym czasie belke tylną. Jak wiadomo to gruba stal, przez co naloty korozji są jakieś. Jak zabrać się do tego żeby to wyczyścić ze smarów, brudu i tego nalotu całego, potem to zapodkładować i pomalować ?

 

 

Szkiełkowanie : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo widać odcięcie :D

 

A ktoś tu ogarnia szkiełkowanie? :P

 

Tu to nie wiem, w Bydgoszczy jest kilka firm http://www.robotic.pl/index.php?r=site/page&view=uslugi, mogł byś piaskować ale szkiełkowanie jest mniej inwazyjne, pozniej malowanie i nowe tuleje i masz nówke zawias akurat pod B8 : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geniusz, koło mojego studia jeszcze na skrzyżowaniu z Nakielskiej DK masz śrutowanie i lakierowanie proszkowe.

 

 

Carnauba w SG ciągnie kurz.

Czyli jednak Sonax się broni :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam lakiernika, który pomalowałby mi zderzak tylny (Seat Leon 1M Cupra) i klapę. Tyle, że nie za 3 miesiące, czy nawet 3 tygodnie, no i żebym nie zapłacił jak za zboże. Macie namiary na kogoś? Najlepiej okolice Torunia / Golubia Dobrzynia / Brodnicy / Wąbrzeźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

jest może ktoś z Bydgoszczy i posiada maszynkę DA i byłby tak miły i udostępnił do przetestowania na jakimś małym spocie? Noszę się już od jakiegoś czasu z zakupem, ale wolałbym wziąć ją do ręki i się chwilę pobawić, żeby potem nie żałować. Mam rotację powerupa i przy dłuższej zabawie ręce odpadają, nie ma nawet blokady przycisku. Do grubszej polerki raz w roku jest ok, jednak do częstego nakładania cleanerów jest niewygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.