Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie I jak tam wygladaja sprawy eventu we Wroclawiu? Bo cos temet ucichl, a troche osob wyrazilo chec wziecia udzialu. Prosze o jakies info czy wogole sie cos odbedzie czy temat poszedl w odstawke. Pozdrawiam

 

Jeśli coś takiego by było z chęcią zobaczyłbym o co kaman, bo sam na wiosnę planuję się wziąć za swojego juniora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś sprawdzonego i nie drogiego warsztatu we Wrocławiu zajmującego się regeneracją felg aluminiowych. Mogą to być też okolice Wrocławia. Z góry dzięki za jakieś info.

 

Felgi do malowania i lekkiego uzupełnienia, posiadają trochę głębszych rysek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moich dwóch kumpli malowało felgi tu

http://www.malowaniefelg.com/

Jeden komplet był tylko malowany i wyszło super, drugi dodatkowo był prostowany i uzupełniane były ubytki też wyszło super z tym że za 2 razem, przy pierwszym malowaniu był problem z lakierem który po kilku dniach popękał. Natomiast ponowne malowanie wyszło już OK. Małe zastrzeżenia były tylko co do terminowości, cena za komplet 17 cali to 400.

Sam mam do pomalowania komplet letnich 18-tek i w sumie to się zastanawiam gdzie je robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jakieś grupowe malowanie alusków zmontujemy? Ja już widzę 3 komplety do malowania to zawsze można coś urwać z cenny :o Dzisiaj troszkę podzwoniłem i chyba najlepsza ofertę dał koleś na ul.Tęczowej we Wrocławiu 400zł za 17" (zdejmowanie opon, oczyszczanie ze starego lakieru i farby, uzupełnianie ubytków, malowanie i montaż opon z wyważaniem) i do tego powiedział że jak bym chciał w półmacie bez klaru to 350zł za komplet.Moje aluski raczej na pewno wylądują u tego gościa. http://malowaniefelg.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jakieś grupowe malowanie alusków zmontujemy? Ja już widzę 3 komplety do malowania to zawsze można coś urwać z cenny :o Dzisiaj troszkę podzwoniłem i chyba najlepsza ofertę dał koleś na ul.Tęczowej we Wrocławiu 400zł za 17" (zdejmowanie opon, oczyszczanie ze starego lakieru i farby, uzupełnianie ubytków, malowanie i montaż opon z wyważaniem) i do tego powiedział że jak bym chciał w półmacie bez klaru to 350zł za komplet.Moje aluski raczej na pewno wylądują u tego gościa. http://malowaniefelg.com

 

Za polerowanie rantow w keskinach kt1 napisal 300-350zl co wydaje mi sie wygorowana cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja też sie piszę na takie grupowe! moje 17" były od poczatku poszarpane i chętnie je pomaluje za taka kwotę;) proponuje zrobić listę kto jest poważnie zainteresowany, wtedy bedzie można konkretnie negocjować cene.

 

1. Native - 17" uzupełnienie i malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Native

Panowie ja też sie piszę na takie grupowe! moje 17" były od poczatku poszarpane i chętnie je pomaluje za taka kwotę;) proponuje zrobić listę kto jest poważnie zainteresowany, wtedy bedzie można konkretnie negocjować cene.

 

Tutaj popieram kolegę i myślę że to najlepszy pomysł, ja także wpisuje się na listę bo w sumie sam ten temat zapodałem.Chciałem także zaznaczyć żę cena 400zł za 17" jest ceną ustaloną telefonicznie która nie jest ceną sztywną i zostanie konkretnie ustalona po oględzinach felg, a jak wiemy felga feldze nie równa.Aczkolwiek reszta do których dzwoniłem startowała od 450 na wejściu.

Najpierw zróbmy listę a później się można spotkać i podjechać do gościa wspólnie i dogadać co do ceny grupowej.Pan z którym rozmawiałem powiedział że można nawet podjechać o 19-20 tylko wcześniej się umówić to podjedzie do warsztatu.Poniżej lista.

 

1. Native - 17" uzupełnienie i malowanie.

2. Cyymek - 17" uzupełnienie i malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram cymmek!, też planowałem oddać felgi do tej firmy. I zdaję sobie sprawę z tego ze ceny mogą się różnic głowie od stanu felg ( ilość uzupełniania ).

 

Czytałem też na forum alfy, bo organizowali tam grupówke i wszyscy byli zadowoleni, jak coś nie wyszło to poprawiał az było dobrze.

 

No dalej Panowie, wpisywać się i lecimy z tym tematem, żeby nas sezon nie zaskoczył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fajnie że jest nas już czwórka i może ktoś jeszcze się dopisze do listy :o

Chciałem ustalić termin wycieczki do warsztatu i proponuje 07.03.2013 r. czwartek godzina 18:30 oczywiście jeszcze wcześniej bym potwierdził godzinę wizyty w warsztacie i podał na forum.Proszę o potwierdzenie czy wszystkim z listy odpowiada termin i godzina, a jak nie to podać może coś się wspólnie ustali.Zaznaczam że ja pracuje do 17 minimum.

 

do Cash

adres do warsztatu to nie ul.tęczowa tylko ul.lutycka 4 coś mi się w głowie powaliło :wallbash: aż musiałem dzisiaj do gościa zadzwonić o adres hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.