Skocz do zawartości

WOLF'S CHEM. DECON GEL, BRAKE DUSTER - opinie i stosowanie


Prezes

Rekomendowane odpowiedzi

Julian, a jako przedstawiciel dystrybutora mógłbyś odnieść się do tego czy Wolf's deironizer decon gel ,,jest w 3 wersjach", tzn. receptura jest zmieniana/ulepszana itp. i najnowasza jest 3 wersja produktu? Czy to tylko plotki? Masz jakieś widomości na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MetalMagnes, produkt był od momentu premiery dwukrotnie zmieniany, tzn. że teraz aktualną wersją jego wersja trzecia. U nas na półkach jest wersja druga - ulepszona, ale nie najnowsza.

Sytuacja jest analogiczna w przypadku CarPro - tam receptury są cały czas modyfikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem Decon Gel, zabrudzenia to 2 tygodniowy bród, głównie z klocków, felgi bez wosku:

 

Po około 6 minutach, tyle co obleciałem auto z Marolex'a :

 

9997c18d57c37b8b.jpg

 

i kompletnie bezdotykowe opłukanie:

 

18a31b57aec8a515.jpg

 

Czy może być to alternatywa dla Iron-X ? Nie wiem, trzeba było by to sprawdzić, może nie na zaszczurzonych felgach, ale taki 2-3 letnich. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie coś około 45 zł za litr. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Kupiłem kiedyś cały galon wolfa i jestem średnio zadowolony, ostatnio odszczurzałem srebrną meganke i wiele lotnej rdzy, mimo używania fibry zostało. Iron X bez porównania lepszy w tym zakresie, jestem ciekaw jak nowość z SNB się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny nalot na srodku felgi nie chce w ogole puszczac

 

Spróbuj coś kwasowego i powinno zejść bez problemu + oczywiście jakiś pędzel albo szczotka :-]:mrgreen: A WOLF'a zostaw na koniec jako przysłowiową "wisienkę" na torcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny nalot na srodku felgi nie chce w ogole puszczac

 

Spróbuj coś kwasowego i powinno zejść bez problemu + oczywiście jakiś pędzel albo szczotka :-]:mrgreen: A WOLF'a zostaw na koniec jako przysłowiową "wisienkę" na torcie :mrgreen:

 

a co mozesz polecic naprawde mocnego bo ten brud jest juz wzarty od ponad 10lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mozesz polecic naprawde mocnego bo ten brud jest juz wzarty od ponad 10lat

 

Ja do naprawdę zajechanych felg używam Tenzi Alux niedrogi i dostępny praktycznie w każdym mieście lub każdy inny kwasowy środek np. Nielsen też coś ma w swojej ofercie z tego co dobrze pamiętam :mrgreen: Popróbuj rożne rozcieńczenia, i nie nastawiaj się że taki brud zejdzie metodą bezdotykową, niestety trzeba szorować i robić po kilka podejść :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.