Skocz do zawartości

Meguiar's Glass Cleaner Concentrate


Kubz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

kupiłem sobie galon :)

trochę dla siebie zostawiłem i myję szyby w swoim aucie. A resztę płynu rozeszło się po kilkunastu znajomych, każdy mówi że lepszego płynu nigdy w rękach nie miał. A co jeszcze ważne, że płyn nie sprawdza się tylko w szybach samochodowych ale również w domu bez problemu daję rade. A szczególnie lubię umyć wszystkie szyby od środka i wtedy fajny zapaszek w środku auta zostaje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu blaty kuchenne czyści , elementy niklowane z "palców" , okna , ekran kompa , gres polerowany , resoraki , żona mówi że śmierdzi , ale używa bo 0,5L kosztuje 1pln. Za takie pieniądze do wszystkiego się nadaje :D . Ja ostatnio używałem jako poślizg pod BH , działał bez zarzutu ( nalot z lakieru na szybach zdejmowałem , od środka i na zewnątrz) tylko polecać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam, Regular, i to był czysty przypadek . Kolega od zapylonych szyb wysłany na regał po glinkę i poślizg pomylił atomizery. Nie poznał po zapachu itd , bo to nie jego bajka. Wiedział , że trzeba popryskać i potrzeć i zadziałał. Po radosnym okrzyku , SCHODZI ! podszedłem i zobaczyłem , że jedzie na GC. Wszystko :)

W ramach testu zrobiliśmy całą szybę ( tylną wew/zew ) , poślizg był przyzwoity , glinka znosiła to bardzo dobrze , zużycie mega 0,5 L , odparowywał szybko tu macie racje , auto to Q7 w srebrnym metalu , zapylenie 2 dniowe , lakierowana wnęka bagażnika i wnęki drzwi tył ( na gwarancji ) , GC jest na pewno mniej śliski niż dedykowane środki , ale ;) daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj myłem nim okna w mieszkaniu po remoncie. Daje rade - nie ma co... Na szybach 0 smug, ramy też nieźle. Przeszkadza mi tylko zapach. Jest trochę zbyt intensywny. Pachnie jak Natty's Blue ;)

 

zapach dla mnie też zbyt intensywny, dlatego nie stosuję go wewnątrz auta, ale ogólnie produkt bardzo dobry

 

W jakim stężeniu za intensywny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.