Skocz do zawartości

Meguiar's Glass Cleaner Concentrate


Kubz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czy można poprosić o polecenie jakiejś alternatywy dla megsa? dobrze czyszczącej i bez smug. chodzi o to, żeby nie kupować galonowego opakowania, którego przecież nie zużyję przez najbliższe 20 lat :D

 

wiem, że można kupić i odsprzedać połowę, ale średnio chce mi się bawić w takie rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja równierz rozrabiam z wodą destylowaną i używam zarówno w domu jak i w aucie i kolor jedynie zmienił mi w małym atomizerze w aucie lekko wyblakło.

 

A w domu stoi po 2 miesiace i jest ok może to wina temperatury w aucie.

 

A czy zauważyliście że po umyciu nim szyb jest jakby delikatny efekt niewidzialnej wycieraczki i po nim szybciutko woda spływa czy tylko ja mam takie wrażenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie stężenie waszym zdaniem jest najlepsze? 1:10 czy inaczej rozrabiacie? woda destylowana, kranówa, przegotowana, źródlana? mam dostęp do źródlanej dlatego pytam :P

 

1:10 , destylowana... nie ma co kombinować ...jest bardzo dobrze, a lepiej się nie da :-] . źródlana może mieć kamień...zależy gdzie mieszkasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
... ale z robakami rozwalonymi przy autostradowych prędkościach sobie średnio radzi.

Dlatego ja używam do spryskiwaczy od kilku lat tylko Wurth'a.

 

Robaki nie mają szans.

A Megs to po prostu dobry płyn do mycia szyb.

wurth.jpg.c199c7af7dcb13c17252752eeb22e021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mój błąd umyłem szyby Meguiar Glass Cleaner, chciałem żeby było ładnie, ale jako, że przyciemniam folią auto to po użyciu tego płynu folia się strasznie klei (tylko na szybie gdzie użyłem tego płynu) , nie ma możliwości poślizgu, próbowałem zmyć IPA zmywacz silikonowy, nitro itd i dalej jest , ma ktoś pomysł jak się tego pozbyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.