Skocz do zawartości

Meguiar's Glass Cleaner Concentrate


Kubz

Rekomendowane odpowiedzi

Przy 1:10 wg mnie pachnie bardzo przyjemnie i nawet podczas używania w środku w życiu bym nie powiedział, że może przeszkadzać. Po myciu szyb od wewnątrz przez pierwsze dni zapach jest wyczuwalny, więc jeśli komuśś zapach słodkich winogron przeszkadza, może być to zbyt intensywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Zapach jest przyjemny jak dla mnie, jego główna zaleta to nie czuć go tak mocno % ;)

 

Miałem GC który zmienił kolor ale miałem i taki,który go nie zmieniał - zapewne zależne od partii produkcyjnej któregoś z komponentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam ja w autach i zona w domu

czyści monitory lcd, telewizory, bardzo ładnie usuwa paluchy z inoxu ,ploter,kompa,laptopa, słowem wsio co wpadnie pod atomizer,

acha okna nie myte od 10lat w kupionym domu doczyszcza pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Kupiłem galon tego koncentratu i tak się zastanawiam czy można go bezpiecznie używać do mycia np: płyty indukcyjnej, np szafek z frontami fornirowanymi?.

Płyty indukcyjnej nie mam, więc nie powiem, ale większość mebli w domu - kiedy nie ma pod ręką niczego dedykowanego - jest traktowana megsem i wszystko z nimi ok. Galonik to już dożywotni zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na mojej bańce nigdzie nie ma napisane jaki jest okres ważności, albo ja nie mogę się dopatrzeć.

 

Ogólnie mam rozcieńczonego trochę który stoi już dłuższy czas i co ciekawe jego barwa stała się bardziej przezroczysta, nie tak intensywnie niebieska jak na początku- z początku myślałem że się z proporcjami pomyliłem, ale jednak nie bo skuteczność pozostała :) Myślę że czy po roku czy po dwóch nie powinien stracić swoich właściwości- a na pewno nie straci ich jako koncentrat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.