Skocz do zawartości

Co noc to samo


Marek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, śmiechowy ten kociak :D ja mam psa chow-chowa, świetną parę by razem stworzyli :P

 

Zdjęcie poproszę! Zawsze chciałam mieć takiego psa. Przecudne są :)

 

Duża ta papuga czy na jedno kłapnięcie :D

 

Aleksandretta... nie za duża ale zdecydowanie większa od np. falistej :) Ja się boję tego jej ostrego dzioba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za kotami nie przepadam, ale kumpel ma persa - Bartka :D "Znam" go od takiego małego sierściucha co się w dłoni mieścił. Drifty na panelach, skoki na szafki/fotele itp "przeszkody" ma w genach ;) Czasami takiego adhd dostaje, że aż ciężko uwierzyć w istnienie praw fizyki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ja się boję tego jej ostrego dzioba :)

Niedawno byłem w sklepie wędkarsko-zoologicznym i okazało się, że oni tam hodują zwierzaki w hurtowych ilościach, głównie gady i papugi właśnie.

Akurat jedna pracownica chciała sobie fotki zrobić z dużą arą i miała ją na ramieniu.

Że się przyglądałem to babka się zwraca do papugi: "chcesz iść do pana?" i sru mi to ptaszysko na ramię :kox:

A ja pełen obaw o moje uszy bo się już do nich przymierzała, tym wielkim dziobem :evil:

Potem jeszcze się znalazłem w wolierze z chyba 7 dużymi arami i jakoś przeżyłem.

 

Okazało się, że one są delikatne. Tą babkę gryzły po nosie, uszach ale delikatnie :shock:

Powiedziała, że one są cały czas hodowane wśród ludzi dlatego nie trzeba się bać.

Nie wiedziałem o tym, że papugi mogą się tak delikatnie obchodzić z człowiekiem, tym swoim wielkim dziobem...

 

Spróbuj z tą swoją pogadać, że ma być delikatna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Spróbuj z tą swoją pogadać, że ma być delikatna ;)

 

yyy no nasza nie jest delikatna :D koty dziobie, moja mama już kilka razy miała siniaka na ręku ;)

 

Wiolka mx_n, przoszę Cię bardzo:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

 

O nie no koniec! Cudny jest! Paweł kupujemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.