Skocz do zawartości

Nieudana polerka ;/ Pomocy


gioseSłupsk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od tego że dałem ciała. Chciałem zaoszczędzić a wielkie G wyszło. Dałem autko do "polerki" facetowi który się niby zna ;/ Wielkie gówno mi zrobił, auto wygląda gorzej teraz niż przed. Jestem studentem pierwszego roku,auto jest rodziców,tyle tylko że ja je używam. Teraz rodzina ma do mnie pretensje że dałem spartolić auto i to tego jeszcze za 100zł.

 

Tu zdjęcia Focusa jeszcze przed polerką - chodzi mi żebyście kolor zobaczyli.

http://giose.picturepush.com/album/1546 ... il/5743361

 

W sobotę jadę na komunię do rodziny i auto miało wyglądać.... Miało się błyszczeć jak psu torba a tu gówn*. Ryski,rysy itp wszystko zostało a do tego nawet nie błyszczy się tak jak powinno.

Nie mam mechanicznej polerki, tylko siła bicepsa mi zostaje :dontknow: Powiedzcie co mogę zrobić. Naczytałem się masę artykułów ale nie potrafię podjąć jakiejś decyzji. Oczywiście chodzi mi o jak najmniejsze koszty.

 

Pomocy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem zaoszczędzić a wielkie G wyszło.... [czytamy dalej]....chodzi mi o jak najmniejsze koszty.

 

Widać, ludzie jednak nie uczą się na błędach... nawet własnych.

Z opisu wynika, że jest źle... ale co i jak - już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob dokladne foty "po" zeby wiadomo bylo na czym stoisz.

 

Wiesz, trudno zrobić, kiedy cała familia teraz nie pozwala podejść do auta ;/

Auto po polerce powinno się błyszczeć i powinny zniknąć ryski i rysy chyba, prawda?? a teraz jest tak jak była w wręcz gorzej.

 

edit: Chodzi mi o to żeby auto wyglądało na sobotę, cała rodzina obejrzy nowy nabytek. a tu taka porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem chcesz się dowiedzieć co zrobić nie pokazując stanu lakieru po nieudolnym polerowaniu...

 

Wygląda tak jak wyglądał, tyle mogę napisać. Dużo rysek, o "odbić" od kamyczków.

 

Edit: Zrozumcie, rodzina chce mnie zlinczować, jakiekolwiek próby poruszenia tematu auta przez mnie to krzyki, i ponowna afera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ręcznej korekty lakieru wszystko już masz na forum wystarczy poszukać , a jak chcesz dokładne porady dotyczące spapranego lakieru przez amatora to musisz niestety pokazać co tam jest narobione ...

 

No niby wszystko jest, ale nie wiem co wybrać żeby było tanie i wytrwało do soboty chociaż. Potem już będę zbierał na prawdziwego lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis konktretny kosmetyk raczej ciezko bedzie Ci dostac 'na miescie'. Uzywac zgodnie z instrukja. Tylko zebys sie o jakies tempo nie pokusil...

 

O takie właśnie rady mi chodzi. Czyli tempo odpada.

 

Kupić jakaś ścierną delikatnie i potem jakieś mleczko czy coś na połysk???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.... jeśli to taki ciężki towar do zdobycia na mieście to chyba strzele sobie w łeb.

Mimo naprawdę ogromnych chęci i siły w bicepsie ;) Chyba po prostu wejdę do sklepu ,rzucę się na podłogę i zacznę wierzgać nogami....

 

A tak poważnie to powiem że chce coś do ręcznej polerki i nabłyszczenia auta. Bo inaczej chyba nie da rady ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to powiem że chce coś do ręcznej polerki i nabłyszczenia auta. Bo inaczej chyba nie da rady ...

To dostaniesz tempo... Co się dziwić, że auto nie wygląda, bo kto się zgodzi przeprowadzić korekte lakieru za 100zł jedynie mistrz polerki pan Ździsiek :lol:

Już raz zaoszczędziłeś, więc już nie oszczędzaj tylko kup UC i tri color moze coś ździałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.