Skocz do zawartości

Nieudana polerka ;/ Pomocy


gioseSłupsk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wzbudziło Twoich podejrzeń, że usługę która normalnie kosztuje u lakiernika 200-300zł 'fachowiec' wykona za 100? :wallbash: Ja proponuje przykryć to Autoglym Ultra Deep Shine i na to jakiś sonax czy żółwik jak jesteś spłukany. Do czasu zebrania kasy na profesjonalna korektę powinno wystarczyć :)

UC i tricolor mija się z celem jeżeli chcesz oddać auto na korektę maszynową. Żeby uzyskać dobry efekt tym UC to musiał byś do soboty dymać po kilka godzin dziennie... Po korekcie maszynowej UC pewnie do ręki już nie weźmiesz, a UDS się przyda na później :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ostatnio załatwiłem sobie część błotnika papierem 3000 :/ Chowając kosmetyki zauważyłem pastę lekkościerną sonax, kupioną w tesco kiedyśtam-pomyślałem raz się żyje. Raz, później drugi raz i wyszło tak jak przed użyciem papieru. Spróbuj, zaszkodzić RACZEJ nie zaszkodzisz, pamiętaj tylko, żeby nadmiar pasty usuwać czymś zupełnie czystym. Tylko jak się za to chcesz zabrać jak nawet zdjęć nie możesz zrobić ? Postaraj się zrobić zdjęcia to się rozjaśni coś niecoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chowając kosmetyki zauważyłem pastę lekkościerną sonax, kupioną w tesco kiedyśtam-pomyślałem raz się żyje. Raz, później drugi raz i wyszło tak jak przed użyciem papieru.

To poczekaj, aż wypełniacze wypłuczesz... Taka pasta to raczej nic innego jak tempo, więc jeszcze bardzie porysuje tylko tego tak odrazu gołym okiem nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maq przeleci nią auto, a jak dojdzie w deszczu do celu to będzie wyglądało tak jak przed zabiegiem... :good: Pozatym szkoda kasy jeżeli więcej tego nie użyje, a pewnie tak będzie o ile nie będzie po sobocie skąpił na lepsze kosmetyki :P

 

Żółwika (wosk) dostaniesz pewnie bez problemu w każdym markecie, AG UDS w markecie nie znajdziesz... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałeś tego Sonaxa ?

Politura to jest odżywka do lakieru, a on ma rysy po nie udanej polerce, a Sonax nie ma żadnych właściwości ściernych. AIO z AG czy VP mają właściwości lekko ścierne to moze cośtam ździała, ale wątpie w to, bo po tym co zrobił to potrzebuje czegoś mocniejszego typu UC do tego twardy aplikator i dużo czasu...

 

AutoGlym wpisujesz w sobie w wyszukiwarke i masz np. 500ml coś koło 60zł, więc raczej lepiej UC, bo jest mocniejsze a koszt koło 50zł. Żółwik to Turtle wax, który dostaniejsz w każdym raczej markecie.

 

Według nie nic z tym nie zrobisz, bo raczej nic u siebie w mieście nie kupisz, chyba że macie jakieś lepsze sklepy z kosmetykami. Poszukaj może jakiegoś Auto Spa tylko juz profesjonalnego to moze Ci pomogą, np przejazd jakims AIO na maszynie, a później do nich wrócisz na korekte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze że ma to wytrzymać kilka dni :wallbash: A po jednym deszczu auto nie będzie wyglądało jak "przed". Poza tym to niecałe 20 zł. Polecacie mu żółwia - to samo tyle, że nie ukryje takiej ilości rys. Przede wszystkim ma to być tanie i na już. Bez czekania na przesyłkę. Jeżeli dostanie na miejscu AG to ok.

 

Już Ty mnie nie ucz co to jest AIO !!! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze że ma to wytrzymać kilka dni :wallbash: A po jednym deszczu auto nie będzie wyglądało jak "przed". Poza tym to niecałe 20 zł. Polecacie mu żółwia - to samo tyle, że nie ukryje takiej ilości rys. Przede wszystkim ma to być tanie i na już. Bez czekania na przesyłkę. Jeżeli dostanie na miejscu AG to ok.

 

Już Ty mnie nie ucz co to jest AIO !!! :thumbdown:

 

Żółw to nie to samo co wskazany przez Ciebie sonax, AIO to nie to samo co politura... Chciaż fakt, że sonax którego podałeś bardziej podchodzi pod AIO niż pod politure (chociaż tak ma w opisie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to najlepiej byłoby zrobić reklamację i wyraźnie zaznaczyć ze na lakierze ma nie być najmniejszego hologramu.

Niech partacz teraz poprawia.

 

Tymczasowo to niech na myjni bezdotykowej umyją i zastosują tłusty nabłyszczacz, na kilka dni wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z produktów, które dostaniesz w większości punktów z chemią motoryzacyjną, poleciłbym Sonaxa Do regoneracji lakieru (taka czerwona butelka). W porównaniu do tej politury Xtreme 1 o wiele lepiej wypełnia ryski i są one mniej widoczne (przetestowane osobiście - stare, niekoniecznie dobre czasy ;) ) Nie wypowiem się na temat tego wosku koloryzującego bo nie testowałem, ale osobiście szedłbym właśnie w ten regenerator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawa nie jest przegrana ale...Tydzień temu przyjechał do mnie gość galaxem w granatowym metallicu z identycznym problemem.Odebrał auto od fachowca z takimi pasami po polerce że jeszcze nie widziałem.Po zastosowaniu butter wet wax auto nie do poznania.Wszystko wypełnił nadał blask i jest cud malinka.Może uda Ci się to kupić gdzieś u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawa nie jest przegrana ale...Tydzień temu przyjechał do mnie gość galaxem w granatowym metallicu z identycznym problemem.Odebrał auto od fachowca z takimi pasami po polerce że jeszcze nie widziałem.Po zastosowaniu butter wet wax auto nie do poznania.Wszystko wypełnił nadał blask i jest cud malinka.Może uda Ci się to kupić gdzieś u siebie...

 

O takich tłustych/oleistych specyfikach min. mówię ;)

Chodzi o typowy glaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.