Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie przeglądałem temat od dłuższego i moim zdanie wygląda to trochę dziwnie.

Użytkownicy sami proszą się o koszulki, i doprosić się nie mogą o decyzję.

A najbardziej szkoda mi kolegi yukon, bo poniósł już jakiś koszt, stracił swój cenny czas a został olany przez administrację.

A gdy już zarząd forum się dogadał i zdecydował, że koszulki będą to cena po prostu kosmiczna wyszła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się ten haft od nadruku jest droższy o góra 10 zł a patrząc na oferty cenowe kolegów w tym mojej, które przedstawione są w tym temacie to wychodzi 2x drożej więc bez przesady. JA rozumiem, że można coś zarobić ale nie 100% ceny towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Nie oszukujmy się ten haft od nadruku jest droższy o góra 10 zł a patrząc na oferty cenowe kolegów w tym mojej, które przedstawione są w tym temacie to wychodzi 2x drożej więc bez przesady. JA rozumiem, że można coś zarobić ale nie 100% ceny towaru.
Wpierw się dowiedz, a później pisz.

Przy hafcie dochodzą koszta przygotowania :P (nic nowego).

Jeżeli zbierzesz 100 zamówień na raz, będziemy i cenę mogli z producentem negocjować.

 

To są ceny koszulek w małych ilościach.

 

 

 

Można prosić jeszcze o dokładniejsze rozmiarówki (wymiary w cm), bo chyba każdy z nas się już spotkał z tym, że co firma to różne wymiary. Sam posiadam koszulki od M do XXL i wszystkie są mniej więcej takie same.
Ponieważ produkty te już nie raz używłem, powiedziałbym tak: rozmiary T-Shirt są OK, natomiast Polo i kurtki lepiej wziąć o jeden numer większy :good:

 

Jak masz juz na stanie lub bedziesz mial to poprosilbym chociaz o zmierzenie szerokosci koszulki bo to jest najwazniejsze dla nas. :)

w poniedziałek dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba forumowicze powinni miec decydujący głos w sprawie koszulek, bo to oni w tym chodzą... Jednak administrator zrobił po swojemu nie pytając odbiorców o zdanie :thumbdown: Większości raczej spodobała się oferta yukon i to ona powinna być wybrana. Skoro logo nie jest zastrzeżone to raczej kto będzie chciał zrobi sobie na własną rękę i tyle wyjdzie z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy listę kto jest za ofertą przedstawioną przez CleanerFreak, a kto za ofertą yukon? Może wtedy administrator podejmie decyzje jeszcze raz...

 

Oferta zaproponowana przez CleanerFreak:

1.

 

Oferta przedstawiona przez yukon:

1.damianTDCi

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.