Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szekles są to koszulki naszej produkcji...jak znajdę podobną w zakładzie to będą fotki. uszczypliwości sobie daruj bo i tak na razie nic nie wiadomo, a po drugie trochę nieładnie wpierniczać się komuś w temat ;)

 

ps.

sprzedaje około 10tys szt. na sezon letni więc teksty typu

yukon co to są za koszulki marki "PL" ? ;)
możesz sobie darować ;)

 

panowie poczekajmy do jutra bo takie ciągnięcie tematu nie ma sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szekles są to koszulki naszej produkcji...jak znajdę podobną w zakładzie to będą fotki. uszczypliwości sobie daruj bo i tak na razie nic nie wiadomo, a po drugie trochę nieładnie wpierniczać się komuś w temat ;)

Nie proście po prostu napisać jakiej firmy? Czy "naszej" w sensie "waszej firmy" czy po prostu polskie? Zwyczajnie jestem ciekawy, nic więcej. :)

 

Nie "wpierniczam" się w temat, zaoferowałem pomoc gdyby coś nie poszło, a Ty zaraz szukasz przysłowiowej dziury w całym ;)

Nie wiedziałem, że to Twój temat na wyłączność (to taki żarcik jakbyś źle zinterpretował ;) ),

po za tym czy każdy kto coś napisze w temacie się "wpiernicza"?

 

sprzedaje około 10tys szt. na sezon letni więc teksty typu
yukon co to są za koszulki marki "PL" ? ;)
możesz sobie darować ;)

To przy takim przemiale chyba nie trudno o jakąś fotkę i nazwę firmy :P

W ogóle to mam wrażenie' date=' jakbyś myślał, że chcę Ci "biznes" odebrać, nic podobnego, kolego :)

 

Dobra [b']Yukon[/b], bo się zaraz na mnie obrazisz, więcej luzu :mrgreen:

PEACE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze w sensie "naszej firmy" :D Nie spinam się ale nie podoba mi się kiedy ktoś poświęca swój czas, a inna osoba wyskakuje z propozycjami.

 

Temat został założony z myślą o użytkownikach forum i niech tak zostanie ;)

 

my tu gadu gadu a nasz admin chyba dalej na urlopie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, a ja mysle ze dobrze ze szekles sie pojawil bo wreszcie cos drgnelo w temacie :D

nie mowie juz o tobie ale o administracji (ktora prawie 2 miesiace) bo tak pisales ze wyslales koszulke ma nas gdzies

siedze na innych forach np.vwgolf.pl i tam zgoda na wyk loga tylko do celu zrobienia sobie i okolicznej grupie spotujacej ze tak to nazwe - razem 15 koszulek trwala

napisanie pw i wieczorem odpowiedz cytuje "nie ma sprawy"

i wtedy ty badz szekles robicie nam koszulki i wszystko jest wporzadku

tym bardziej jak chcesz z tego jakas czesc przeznaczyc na utrzymanie forum

wystarczy tylko zgoda;/ i nie rozumiem jak mozna odpisywac -dobra i zgoda wyk logo forum 2 miesiace;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze w sensie "naszej firmy" :D

No to już teraz wiem :)

Nie spinam się ale nie podoba mi się kiedy ktoś poświęca swój czas, a inna osoba wyskakuje z propozycjami.

Temat został założony z myślą o użytkownikach forum i niech tak zostanie ;)

...dla użytkowników forum jest zawsze lepiej gdy jest większy wybór ;)

Ciekawy jestem czy dzisiaj padną jakieś decyzje...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z wszystkich ofert które otrzymaliśmy, wybraliśmy firmę z którą mamy największe doświadczenie (jakość, termin dostawy, cena, szeroka gama produktów), która przygotowywała również T-Shirty na CWWC2009.

 

Opieraliśmy się na wzorze, który zaproponował @Kubz TUTAJ .

Logo będzie haftowane, przy czym, przy pełnym logotypie wielkość haftu wyniosłaby min. 18cm, czyli zdecydowanie za dużo.

Zatem dolny napis „FORUM O PIELĘGNACJI SAMOCHODÓW” będzie zastąpiony czerwoną kreską / podkreśleniem, dzięki czemu haft będzie wielkości 8-9cm w podstawie

 

Logo można zamawiać „tylko na piersi” lub „tylko na karczku” lub „na piersi i na karczku”.

 

Dodatkowo można zamawiać personalizację (nick lub imię). Presonalizacja (na rękawku), to wgrzewana folia gładka lub zamszowana.

 

Ceny:

 

T-Shirt Premium 190g (białe lub czarne) z logo „tylko na piersi” lub „tylko na karczku” = 38 zł /szt.

T-Shirt Premium 190g (białe lub czarne) z logo „na piersi i na karczku” = 44 zł /szt.

Nick lub imię na rękawku: +5 zł

 

T-Shirt.jpg

 

 

Koszulka Polo 200g (białe lub czarne) z logo „tylko na piersi” lub „tylko na karczku” = 53 zł /szt.

Koszulka Polo 200g (białe lub czarne) z logo „na piersi i na karczku” = 59 zł /szt.

Nick lub imię na rękawku: +5 zł

 

Polo.jpg

 

 

Czapka Cappy Active (biała lub czarna) z logo = - cena: 29 zł netto/szt.

 

Cappy.jpg

 

 

Kurtka Windbreaker z logo „tylko na piersi” lub „tylko na karczku” = 88 zł /szt.

Kurtka Windbreaker z logo „na piersi i na karczku” = 94 zł /szt.

 

Kurtka.jpg

 

Czas realizacji: ok. 5-7 dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na konto.

 

Dostawa Kurierem DPD lub odbiór własny w Warszawie.

Koszt dostawy kurierem (do 30 kg): 20 zł (pierwsza strefa/miasta główne), 32 zł strefa druga.

 

Zamówienia proszę kierować bezpośrednio do mnie na PW.

 

 

 

Dane do przelewu:

 

Freiberger Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 214

02-486 Warszawa

 

Konto:

BNP Paribas Bank Polska SA

17 1600 1055 0002 3211 5333 3001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić jeszcze o dokładniejsze rozmiarówki (wymiary w cm), bo chyba każdy z nas się już spotkał z tym, że co firma to różne wymiary. Sam posiadam koszulki od M do XXL i wszystkie są mniej więcej takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Można prosić jeszcze o dokładniejsze rozmiarówki (wymiary w cm), bo chyba każdy z nas się już spotkał z tym, że co firma to różne wymiary. Sam posiadam koszulki od M do XXL i wszystkie są mniej więcej takie same.
Ponieważ produkty te już nie raz używłem, powiedziałbym tak: rozmiary T-Shirt są OK, natomiast Polo i kurtki lepiej wziąć o jeden numer większy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić jeszcze o dokładniejsze rozmiarówki (wymiary w cm), bo chyba każdy z nas się już spotkał z tym, że co firma to różne wymiary. Sam posiadam koszulki od M do XXL i wszystkie są mniej więcej takie same.
Ponieważ produkty te już nie raz używłem, powiedziałbym tak: rozmiary T-Shirt są OK, natomiast Polo i kurtki lepiej wziąć o jeden numer większy :good:

 

Jak masz juz na stanie lub bedziesz mial to poprosilbym chociaz o zmierzenie szerokosci koszulki bo to jest najwazniejsze dla nas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast Polo i kurtki lepiej wziąć o jeden numer większy :good:

 

w takim razie musiał bym wziąć XXXL lub 4 x XL :lol: jeżeli już doczekaliśmy się tak obszernego asortymentu, wypadało by podać wymiary coś na ten wzór:

 

koszulka%20rozmiar%5B1%5D.jpg

 

Wtedy każdy mógł by sobie w domu zmierzyć koszulki które nosi na co dzień. Niezmiernie by to pomogło przy wyborze rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.