Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

czaicie sie na te koszulki jakbyscie kupowali garnitur za 4 kola

koszulka jak koszulka, pochodzicie jeden sezon i na kolejny mozna zrobic nastepne zamowienie, przeciez nikt nie bedzie w niej chodzil codziennie a to wyglada jakby ona miala kosztowac 300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator
czaicie sie na te koszulki jakbyscie kupowali garnitur za 4 kola

koszulka jak koszulka, pochodzicie jeden sezon i na kolejny mozna zrobic nastepne zamowienie, przeciez nikt nie bedzie w niej chodzil codziennie a to wyglada jakby ona miala kosztowac 300zl

Chodzi o zgodę ADMINA i stąd czas trwania zamieszania. Gdyby była Artur by działał i każdy by kupował bez czajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, na testy potrzeba czasu dlatego tyle to trwa.... :mrgreen: Co do samych koszulek to tak jak wspomniał snap, pochodzić z rok, półtora i kupić nową. Te 33zł to nie są jakieś wielkie koszta, poza tym wiem z doświadczenia, że wyroby od Artura są dobrej jakości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę na okrągło :D Może i gadżet, ale za to niepowtarzalny i nikt takiej drugiej nie nosi :good: Ale zgadzam się z tym, tego typu koszulki należy traktować jako gadżet, a nie koszulkę na 5lat...

Dzisiaj się dowiem czegoś w temacie polówek i dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie było od razu podpytać admina o szaliki z logo forum, bo z 3-miesięczną odpowiedzią, akurat mielibyśmy gadżet na zimę :D Ja już ponad miesiąc temu przestałem wierzyć, że cokolwiek się wydarzy w związku z tymi koszulkami i dopóki nie rozpakuję paczki i nie pomacam koszulki to nie uwierzę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :D Rozmawiałem z ojcem i dla chętnych mogą być też polo! Również pl produkt, 100% bawełna, gramatura 220 g/m2 ;)

 

yukon, 11 czerwca rozmawialiśmy w tym wątku właśnie o polówkach, ale czas zleciał :D Dobrze że ojciec podjął się polówek, bo to lepsza opcja niż t-shirt wg mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekawice do odsniezania przewidujecie ?:)

 

Panowie dajcie już spokój z tymi docinkami, jak sami wiecie i widzicie to nie wina ralizatora czyli kolegi yukon, tylko Admina. Więc jak dla mnie takie odcinki sa troszke uszczypilwe. Artur ze swojej powinności wywiązał się juz prawie dwa miesiące temu więc dlugo mu nie zajęło zrobienie takiej koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulka poszła z mojej produkcji ;) z białą wypustką na rękawach. możemy zrobić czyste lub białą/czerwoną wypustką żeby pasowało pod logo.

 

jak będzie info to w ciągu tygodnia jestem w stanie zrobić gotowy produkt z sitami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.