Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze można zrobić czarny kontur :)

 

Swoją drogą - co to w ogóle za pomysł, żeby czekać na pana Admina czy pozwoli wydrukować logo na koszulkach.

To jest jakaś nazwa zastrzeżona? A nawet i gdyby - to dziwne, że są jakieś komplikacje, bo z logo Mercedesa na koszulkach nie ma żadnego problemu.

To jest darmowa reklama i promocja forum.

A już w ogóle to jak mam czekać na pozwolenie Admina czy jaśnie pan pozwoli uraczyć logo na koszulce, to ja po prosze jedną białą i jedną szarą undergroundową wersję :mrgreen:

Ale chyba wolałbym jedno duże logo z przodu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbyś żeby ktoś zarabiał na reklamie firmy, bez Twojej wiedzy?

Muszę się trochę doprecyzowac, bo sam sobie trochę zaprzeczasz.

Jeżeli ktoś zarabia na reklamie Twojej firmy to jest nic dziwnego, bo od tego są firmy zajmujące się PRem i marketingiem.

Jeżeli musisz płacić za reklamę forum to to jest raczej nic dziwnego, jeśli chcesz się wypromować i czerpać z reklamy korzyści.

Jeżeli ktoś robi Ci darmową reklamę, a w zasadzie to Tobie płacą za jej promowanie (fakt faktem, wychodzisz na zero - czyli nic nie dokładasz) to powinieneś się tylko cieszyc, bo im więcej huczy o forum tym jest więcej odsłon strony tym rośnie jej wartośc dla np. reklamodawców.

Czy już teraz rozumiesz, że ja kompletnie nie wiem co to za halo z tym lataniem do administratora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale admin chyba sie zgodzil by ktos zrobil koszulki z logo forum?? czy nie??

teraz podobno admin tylko zatwierdza (miesiac ponad) jakosc koszulek i naruku;/

i to sie musi zmienic bo wszyscy czekamy na odpowiedz kogos kto najwidoczniej ma to gdzies;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie panuje :P jutro lub w środę leci do CleanerFreak koszulka testowa ;)

napisane dwudziestego któregoś czerwca

dzis mamy 22 sierpień;/ 2 miesiące czasu na odpowiedz czy tak czy nie;/

yukon,i wlasnie dlatego rowniez mysle ze gdybanie nic nie da tak jak kolejne czekanie na info :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szekles, a czy rozmiary t-shirt czy polo dla dużych chłopców też masz w ofercie ?

Rozmiary są od S do XXL. Jakby się temat rozwinął to potem będą szczegółowe wymiarówki...

szekles a gdybysmy delikatnie przyciemnili napis i te gwiazdki to wtedy nie byłyby białe tylko jasnoszare i na czarnym juz by sie wydrukowało ;)

Coś na pewno da się zrobić 8-)

Swoją drogą - co to w ogóle za pomysł, żeby czekać na pana Admina czy pozwoli wydrukować logo na koszulkach.

Ja wolałbym jednak aprobatę "góry". Nie chcę nikomu wchodzić w paradę...

...Kiedyś w pośpiechu robiłem kalendarz dla w202.pl i pewien moderator troszkę się na mnie chyba pogniewał i do dzisiaj mam trochę wyrzuty sumienia ;) (ale chciałem żeby było szybko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kiedyś w pośpiechu robiłem kalendarz dla w202.pl i pewien moderator troszkę się na mnie chyba pogniewał i do dzisiaj mam trochę wyrzuty sumienia (ale chciałem żeby było szybko)

To byłem ja? :D

 

yukon, muszę przyznać, że oferta cenowa korzystniejsza. Tylko pytanie jak jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel- dlatego wysłałem koszulkę do admina. firma istnieje od prawie 20lat i wyroby na pewno nie są jakiś kiczem. w żadnym wypadku nie mam zamiaru na tym robić biznesu. wpadłem na pomysł i chciałem zrobić coś dla forum. szkoda tylko, że czekamy tyle czasu na odpowiedź.

 

jeżeli kolega szekles oferuję lepsze koszulki lub cenę to nie widzę przeszkód ;) tym bardziej, że ponoszę jednorazowo koszt rzędu 300-400zł za sita i chciałbym otrzymać jasną i klarowną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbym poszperać w wiadomościach do admina jaka była dokładnie cena ale sito zwróciłoby się przy zamówieniu na około 70-100szt ;)

 

plus jest taki, że sito możemy wykorzystać do innych produktów :-]

 

[ Dodano: 23 Sierpień 2011, 15:31 ]

Dodatkowo myślałem żeby przekazać jakiś % ze sprzedaży na utrzymanie forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że czekamy tyle czasu na odpowiedź.

...tak się po cichu zastanawiam czemu ten temat się tak długo ciągnie bez efektu, przecież to powinna być szybka piłka, tym bardziej, że jakaś jednomyślność jest :)

 

jeżeli kolega szekles oferuję lepsze koszulki lub cenę to nie widzę przeszkód ;) tym bardziej, że ponoszę jednorazowo koszt rzędu 300-400zł za sita i chciałbym otrzymać jasną i klarowną odpowiedź.

Trudno powiedzieć czy lepsze czy nie, na pewno inne. No i przy tym co proponuję nie trzeba sita robić (tu masz ryzyko), można robić po 1 egzemplarzu, każdy inny - i to jest fajne 8-)

Pozdrawiam :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyliczyłem wszystko i cena za koszulkę to 28zł z czego 2zł idzie na utrzymanie forum + 5zł wysyłka sztuki, poleconym priorytetem.

 

Rozmiary od 164 do 188 i większe na zamówienie :D

 

Dzianina jednołożyskowa z atestem na UE, gramatura 180.

 

Kolory czarny/biały i inne do uzgodnienia. Logo najlepiej wyglądałoby na czarnej ;)

 

Jest też możliwość wystawienia FV, jakby ktoś chciał wrzucić w koszty :mrgreen:

 

....ale to nadal gdybanie bez info od admina :/

 

zapomniałem koszulka jest mojej produkcji ;) nie ma mowy o tanim syfie z Chin.

 

Dla chętnych mogą być też polo! Również pl produkt, 100% bawełna, gramatura 220 g/m2 Cena trochę wyższa od T-shirt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz admin odp. mi, że da odpowiedź w połowie tego tygodnia...

 

Keil z mojej strony niestety nie. nie będę ukrywał, że polo nigdy nie szyliśmy. przy tak małej ilości nieopłacalne będzie zrobienie form i testowanie jak to wychodzi. po drugie nie chcę wam sprzedać chłamu...chyba, że ktoś na własne życzenie chce to można poszukać jakieś chińszczyzny.

 

zawsze możemy strzelić sobie jakieś chińskie t-shirty po 4,5zł + sito ale ja nie chce wiedzieć co się z tym stanie po praniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.