Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

1. damianTDCi

2. ArekKaz

3. playman

4. ADI@ADI

5. kar01

6.sinrock

 

A co do samych koszulek, to ja rozumiem, że firma jest sprawdzona i jakość też ale z tego co wiem to poszła od yukona koszulka testowa, której zadaniem było uznanie aprobaty admina co do jakości wyrobu. Nie oszukujmy się ale jaki jest sens dawać za koszulkę którą ocenilibyśmy na 6ke dwa razy więcej od takiej na 5ke? To oczywiście tylko moje gdybanie i szczerze wątpię żeby jakościowo koszulki zaproponowane przez yukona były gorsze od tych admina.

 

A tak poza tym, to jak można podjąć decyzję odgórnie w takiej sprawie jaką są koszulki bez pytania użytkowników o zdanie??? :shock: Tym bardziej, że nikt nie napisał zdania o tym, że trwa "przetarg" (bo na to wyszło skoro było tyle ofert), nie wspominając już o tym że wygrała najdroższa opcja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

84pln za Polo forumowe (tyle wyszłoby z wysyłką, nickiem i 2 haftami) to dla mnie jednak za dużo.

Pasuję.

Liczyłem raczej na ceny które były tutaj wcześniej podawane tak by w 100 zmieścić się z 2 koszulkami (polo i t-shirt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopiuje listę dalej. mam nadzieję, że wpisy pozwolą nam dojść do porozumienia. tak samo może Pan Arek po wpisach zweryfikuje swoją decyzję.

 

Oferta zaproponowana przez CleanerFreak:

1.

 

Oferta przedstawiona przez yukon:

1. damianTDCi

2. ArekKaz

3. playman

4. ADI@ADI

5. kar01

6. sinrock

7. miHoo79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez ponawiam pytanie do administratora

 

Czy ja na uzytek wylacznie prywatny w ilosci 2 sztuk koszulek moge wykorzystac logo forum??

 

no i jak to cos da to sie dopisuje do listy yukona bo chlopak sie staral wyslal nawet testowa koszulke i zwodzono go i nas przez 2 miesiace;/ tak sie nie powinno robic ;/ tym bardziej ze chcial czesc zysku dac na utrzymanie forum

BRAWO ADMINISTRATOR :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jako student powiem, że takich funduszy nie posiadam :P Skłaniam się ku koszulce Yukona i mam nadzieję, że Administracja pozwoli nam wykorzystać logo dla tych paru koszulek ;)

 

Oferta zaproponowana przez CleanerFreak:

1.

 

Oferta przedstawiona przez yukon:

1. damianTDCi

2. ArekKaz

3. playman

4. ADI@ADI

5. kar01

6. sinrock

7. miHoo79

8. art'ek

9. Justyna

10. Radzimił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta zaproponowana przez CleanerFreak:

1.

 

Oferta przedstawiona przez yukon:

1. damianTDCi

2. ArekKaz

3. playman

4. ADI@ADI

5. kar01

6. sinrock

7. miHoo79

8. art'ek

9. Justyna

10. Radzimił

11. zieluch

12. kamilgt

13. paluch

14. cash

15. Piciosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta zaproponowana przez CleanerFreak:

1.

 

Oferta przedstawiona przez yukon:

1. damianTDCi

2. ArekKaz

3. playman

4. ADI@ADI

5. kar01

6. sinrock

7. miHoo79

8. art'ek

9. Justyna

10. Radzimił

11. zieluch

12. kamilgt

13. paluch

14. cash

15. Piciosz

16. Joshua121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po za tematem, ale jak CleanerFreak robi dni otwarte za free to wszyscy się zlatują i jest fajnie. Darmowa nauka za którą w niektórych firmach trzeba słono zapłacić, ale jak gość che zrobić gadgety dobrej jakość za które niestety trzeba trochę więcej zapłacić to już nie jest fajnie. Na woski i inne gówna wydajecie krocie, ale na koszulce trzeba zaoszczędzić te 10 czy 20zł. DETAILERZY :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka Polo 200g (białe lub czarne) z logo „na piersi i na karczku” = 59 zł /szt.

Nick lub imię na rękawku: +5 zł

 

Obrazek

 

 

Czapka Cappy Active (biała lub czarna) z logo = - cena: 29 zł netto/szt.

 

Obrazek

Szkoda, że tylko w 2 kolorach, ale wezmę 2 kolory koszulki Polo roz. XL, i 1 szt. czapeczki w kolorze czarny. Tylko do mnie przesyłka była by nieco chyba droższa. Czekam na wieści...

 

[ Dodano: 27 Sierpień 2011, 16:06 ]

Taka moja wizja na szybko ;) + nick np na piersi pod logo forum.

Na białe polo po prostu podmienić biały na czarny kolor.

 

Obrazek

 

Obrazek

Fajnie wyglądają te jasne obszycia, na koszulce. Bardzo mi się podoba to. ZAMAWIAM TEŻ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta zaproponowana przez CleanerFreak:

1.

 

Oferta przedstawiona przez yukon:

1. damianTDCi

2. ArekKaz

3. playman

4. ADI@ADI

5. kar01

6. sinrock

7. miHoo79

8. art'ek

9. Justyna

10. Radzimił

11. zieluch

12. kamilgt

13. paluch

14. cash

15. Piciosz

16. Joshua121

17. Mosiu_SR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak gość che zrobić gadgety dobrej jakość za które niestety trzeba trochę więcej zapłacić to już nie jest fajnie. Na woski i inne gówna wydajecie krocie, ale na koszulce trzeba zaoszczędzić te 10 czy 20zł. DETAILERZY

ok ?? znasz jakosc koszulek yukona??

tylko on wyslal testowa i zrobil cos w kierunku koszulek i chwala mu za to

administrator podlapal bo zobaczyl zainteresowanie i sporo przesadzil z cena nikt nie chcial haftow bo wiedzielismy ze bedzie drozej

tak dla mnie typowego pasjonata ktory robi auto tylko dla siebie nie zarobkowo wydanie na polowke 45 a 90 zl jest roznica

wole te 45 zl wylozyc na kosmetyk i co roku kupowac koszulke nowa na sezon letni by moc w niej umyc czy popracowac przy aucie;/

i z tego co wiem to dni otwarte robilo CAR SPA nie administrator ;/

miki cos mi sie wydaje ze nie czytales calego tematu i oceniasz nieznajac wszystkich faktow;/ postaw sie na miejscu kolegi yukona ktory nawet administratorowi wyslal koszulke by zatwierdzil jakosc czy taka moze byc;/ i co i najpierw go i nas zwodzono przez 2 miesiace by pozniej wystrzelic z taka propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z tego co wiem to dni otwarte robilo CAR SPA nie administrator ;/

Mało wiesz, administrator też robił duże dni otwarte:)

 

Co do cen to faktycznie trochę to drogo wyszło jak na forumowy gadżet. Wspomniany wcześniej pomysł by zrobić duże zamówienie i dystrybuować przez sklepy jest moim zdaniem lepszy.

Tshirt powinien być tani i z nadrukiem, polówka jako fajniejsza opcja może być droższa i z haftem. Tak ja uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.