Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie wczoraj stwierdziłem że biorę się ostro za robotę nad fotkami i obrabiając ostatnią komp mi zawisł - no i co? Po restarcie nie widzi dysku i mój dysk SSD który ma właśnie 3 lata i 2 miesiące przestał być widziany przez bios - po prostu padaka. Cała robota psu w d..ę. Pokazanie fotek z naszego spotkanie z mojej strony się troszkę przeciągnie gdyż na moim stacjonarnym kompie mam wszystkie programy (miałem wszystkie programy :) ) Więc muszę zakupić dysk a to pewnie potrwa ze 3-4 dni i zasiądę powtórnie do fotek. Tak czy śmak na pewno relacja foto będzie tylko parę dni później. Aha fajnie było Was poznać i jeszcze raz dzięki za spotkanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk dzisiaj kupiłem, złożyłem całość do kupy i właśnie kończę robić foty. Jeszcze je trochę pozmniejszam do przepisowych rozmiarów i coś pasuje pokazać :)

 

[ Dodano: 31 Marzec 2014, 20:15 ]

No to jak pisałem i żeby nie być gołosłownym to kilka fotek ze wspólnego spotkania :)

 

w09m.jpg

 

w01m.jpg

 

w02m.jpg

 

w03m.jpg

 

w04m.jpg

 

w05m.jpg

 

w06m.jpg

 

w07m.jpg

 

w08m.jpg

 

w11m.jpg

 

w12m.jpg

 

w13m.jpg

 

w14m.jpg

 

w15m.jpg

 

w20m.jpg

 

w21m.jpg

 

w22m.jpg

 

w23m.jpg

 

w24m.jpg

 

w25m.jpg

 

w26m.jpg

 

w27m.jpg

 

w28m.jpg

 

w29m.jpg

 

w30m.jpg

 

w31m.jpg

 

w32m.jpg

 

w33m.jpg

 

w34m.jpg

 

w36m.jpg

 

w37m.jpg

 

w41m.jpg

 

w40m.jpg

 

w44m.jpg

 

Jeszcze kilka fotek z kropelkowania EXO

 

w45m.jpg

 

w46m.jpg

 

w47m.jpg

 

w48m.jpg

 

w49m.jpg

 

w50m.jpg

 

Jeszcze jakieś odbicie

 

w51m.jpg

 

w17m.jpg

 

I na koniec przestroga czego NIE WOLNO ROBIĆ

 

w16m.jpg

 

w19m.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałek :acute: Ty wiesz co :mrgreen: Pytanie jakie QD, naturalne czy sealant. Zróbmy tak, wymienię te na których moim zdaniem się nie zawiedziesz, a Ty któryś z nich wybierzesz: Surf City Garage Speed Demon, Zymol Field Glaze, FinishKare Super Slick coś tam (różowy, mam chwilową zaćmę :P ), Optimum QuickWax, Surf City Garage Spray Wax (osobliwy produkt :kox: ), Poorboy Spray and Gloss, Poorboy QD+, Auto Finnese Finale (starsza wersja). Mam jeszcze kilka w garażu, ale dopiero kilka psiknięć :P Z ciekawostek Mitchell&King Seal, Optimum OptiSeal, może Gtechniq C1.5. Było już jakieś płukanie? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FG robi robotę,nie wiem czy jest QD,który robi na szybko taki wow :-]

c1,5v2 spoko przyciemnia,fajnie się nakłada,dobra śliskość,wydajnie,ale jeżeli liczysz na długie i ładne krople to nie,potem przechodzi w tafle,mimo to i tak fajnie się oczyszcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.