Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może i ja bym mógł

Może i byś mógł :P A tak poważnie to circa 30 min jazdy będziesz miał, może 40 parę.

 

To prawda - nie jest daleko i fajnie było by się z Wami spotkać ale oczywiście nie chcę się narzucać. Tak czy inaczej dopiero w sobotę będę na 100% wiedział czy się zjawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem i jemu odpowiada ta niedziela od godziny 12. Pasi? Jakąś zobowiązującą do przyjazdu listę robimy? :kox:nims, jakieś woski/powłoki Ci wrzucić czy coś grubszego? :P Ktoś zamierza zabrać swoje kosmetyki? Jakieś testy?

 

Dzień i godzina odpowiada ;) jak zobaczycie mojego paścia to może wtedy sami coś zaproponujecie :mrgreen: (jakieś tam kosmetyki mam na początek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, widzę że jakiś spot się szykuje. Jako początkujący chętnie bym zobaczył jak należy dbać o samochód oraz co się czym nakłada :). Są jakieś warunki do spełnienia? Ograniczona ilość osób? (zaznaczam że mój ulep może być szokiem dla wyczulonych oczu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś warunki do spełnienia? Ograniczona ilość osób? (zaznaczam że mój ulep może być szokiem dla wyczulonych oczu)

Podklejam się do pytania :) Też dopiero zaczynam zabawę z kosmetykami i z chęcią bym podpatrzył doświadczonych kolegów w akcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy mini listę żeby mieć pewność kto przyjedzie, wpisujcie się tylko wtedy jeśli jesteście pewni przyjazdu. Głupio wyjdzie jeśli będziemy oczekiwać 2 osób, a przyjedzie 30 i odwrotnie. Dobrze by było żeby każdy miał jakieś zajęcie :-] Możemy przeprowadzić testy kosmetyków, umyć jakieś auta, trochę bardziej umyć jakieś auto, może dwa. Zgłoście wreszcie jakieś propozycję :D

 

1. MatthewG

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MatthewG

2. Gary - w sobotę piję dużo % :mrgreen: może się z kimś zabiorę ? Ładnie proszę :)

3. Krakow_kult

 

Myślę że mogę zabrać dressingi do tworzyw sztucznych zewntrz. i możemy zrobić jakies testy /mam trim glitza, trim restorerea od pb i fk, ap303/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.