Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Nie wiem jak on leży w BMW ale mam Gtechniq i Zymol i u mnie ten pierwszy jest dużo bardziej matowy.

Porównywałeś iivo jeden i drugi? jeżeli nie to wydaje mi się że i też w BMW był by bardziej matowy.

 

Nie porównywałem bo nie miałem okazji, ale po przeczytaniu kilkunastu wątków o dresingach wybrałem właśnie Zymolka i jestem bardzo zadowolony. Ładnie przyczernia plastiki a po przetarciu mikrofibrą robi się super mat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś mi jeszcze powie czego warto używać na plastikach w fordzie...

 

w Audi uzywałem tylko PB NL i byłem mega zadowolony.

 

w mondeo NL nic praktycznie nie daję, tak samo jak i Zymoll... Tak jakby plastik w ogóle nie przyjmował dresingu...

 

Mam próbkę Megsa Supreme Shine - wydaje mi się że on daje lepsze efekty ale musze jeszcze bardziej potestować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jaki preparat do czyszczenia plastików wewnątrz samochodu byście polecili w cenie około 50 zł?

Przejrzałem różne sklepy internetowe i najbardziej zaciekawiły mnie kosmetyki firmy Meguiars tylko że mają taką dużą ofertę że nie wiadomo co z nich wybrać.

Przy niektórych piszą że nadają się i do plastików wewnątrz i zewnątrz,to się sprawdza czy lepiej wybrać inny preparat do plastików wewnątrz i inny do plastików zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki preparat do czyszczenia plastików wewnątrz samochodu byście polecili w cenie około 50 zł?

Przejrzałem różne sklepy internetowe i najbardziej zaciekawiły mnie kosmetyki firmy Meguiars tylko że mają taką dużą ofertę że nie wiadomo co z nich wybrać.

Przy niektórych piszą że nadają się i do plastików wewnątrz i zewnątrz,to się sprawdza czy lepiej wybrać inny preparat do plastików wewnątrz i inny do plastików zewnątrz?

A jakie wyciągnąłeś wnioski po przeczytaniu 50 stron tego tematu ? :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przegladnij ten temat i popatrz na opinie kosmetykow, ktore najczesciej sie pojawiaja.

 

Ja zaczalem od PB NL.

Przeszedłem etap z SG Apple Dressing na PB NL i nigdy więcej nie zdecydowałbym się na żaden z tych środków, obydwa dają na plastikach w Oplu bardzo duży połysk, co mocno irytuje. Po tym co widziałem w dziale z testami i relacjami, najlepiej podchodzi mi wykończenie po SONUS Total Eclipse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nie testowalem poki co nic innego to po pierwszej aplikacji PB NL bylem bardzo zadowolony. Plastiki wygladaja jak nowe i nie jest to efekt na pare dni. Dresing siedzi juz 3 tygodnie i jest ladnie. Co jakis czas tylko przetarcie MF, zeby pozbyc sie kurzu.

 

Zobaczymy na weekend jak bedzie wygladal na plastikach Audi. Ja ze swoich w BMW jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy na weekend jak bedzie wygladal na plastikach Audi.

 

PB NL najlepiej wygląda właśnie na plastikach w Audi... jak miałem Audi to nie szukałem żadnego innego środka... teraz w fordzie troche eksperymentuje z różnymi środkami i szukam właściwego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wczoraj użyłem pierwszy raz Koch Chemie Cocpit Refresh i przyznam, że jest całkiem ok.

Postaram się niedługo wrzucić fotki, ale w porównaniu do Megs Natural Shine jest mniej tłusty i deska wygląda naturalniej. Jeśli chodzi o o połysk to podobnie do Shiny Garage Apple, przyciemnienie też podobne.

 

Generalnie jestem zadowolony, używałem w Alfie GT i Focusie II, jedyne co mnie drażni to zapach (nie przepadam za wiśnią/czereśnią w aucie), ale zapach jest wyczuwalny tylko podczas aplikacji, po paru chwilach już nic nie czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Miał ktoś do czynienia z POLYTOP Kunststoffpflege?

 

Poczułem się wywołany do tablicy ;)

 

DSC_0001_zpsd1093a85.jpg

 

zdjęcie na szybko wykonane komórką, po prawej POLYTOP na zmęczonych plastikach starego grande punto, z pewnością fotka tego nie oddaje ale :

- bardzo wydajny

- półmatowa powłoka

- kurz się do tego nie klei

- przyjemnie i delikatnie pachnie

- fajnie wygląda na uszczelkach

- łatwo się rozprowadza

- nie marze się

w porównaniu do klasyka , którego stosuję czyli PB Natural Look jest jak dla mnie oczywiście jest lepszy. Oczywiście to tylko moja ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecicie do deski i plastików w VW Passacie B5 ?

Auto ma nalatane 480tyś więc plastiki nie są pierwszej młodości...

Do tej pory używałem PB Natural Look , ale chciałbym zmienić na coś mniej świecącego , jakiś mat albo satyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.