Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszy ten Sonus od Nielsena??

 

a co znaczy lepszy?

 

No dokładnie , bo ja np. oglądając taki test http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=18089

podoba mi się jedno wykończenie , mojej żonie inne , a ojcu jeszcze inne ;)

 

Musisz kupić oba, przetestować i wybrać lepsze DLA SIEBIE .

 

PS: przegraną w Twoich oczach chemię odsprzedasz na naszej giełdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie smarują też PB NL i mówią, że ładny satynowy mat :mrgreen:

 

Rozumiem, że to żart? ;)

 

PB NL daje naturalny look deski. Testowałem na kilku autach i miałem błyszczące i satynowe plastiki po nim. W zależności od plastiku taki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to co ostatecznie kupić?? chodzi głownie o to by preparat przywrócil czerń desce rozdzielczej tam gdzie jest ''wyblakłe''

 

 

i żeby był taki łatwy do rozprowadzenia wydajny...

 

 

dla tego ostateczna lista:

 

Sonus Cockpit Detailer

 

303

 

NIELSEN FINESSE 500ml

 

 

Generalnie chodzi o to,że boczki drzwi w niektórych miejscach są już ''wypłowiałe'' tak jak np i te obicia tutaj co się rękę opiera na boczku drzwi z takiego materiału jak podłokietnik... i to mam już trochę spłowiałe... chodziło mi by o preparat do 30zł bo to mój start i z początku chciałbym czymś wogule przywrócić kolor desce jak i ją zabezpieczyć

 

http://i61.tinypic.com/vxdb1i.jpg chodzi o to by taki jak na zdjęciu ''wypłowiały'' zrobić tak,żeby było jak po prawej ładne czarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie smarują też PB NL i mówią, że ładny satynowy mat :mrgreen:

 

Rozumiem, że to żart? ;)

 

PB NL daje naturalny look deski.

Nie w E46 - tu się błyszczy. Koniec kropka.

 

@Sweettt - to co się sprawdziło jednemu, niekoniecznie wyjdzie tak samo u Ciebie (patrz PB NL, też go kiedyś kupiłem po zdjęciach na forum, a to mój pierwszy produkt, który wylądował na giełdzie :D ).

Każdy z tych trzech przyciemni deskę, który z nich przykryje TWOJE przebarwienia? - nie wie nikt... ale Sonus, z tych trzech, będzie wyglądał najlepiej w E46.

 

Na 45 stronie tego wątku masz kilka moich zdjęć. Może coś Ci pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plastikach BMW najlepiej podpasował mi Zymol, z tej tańszej serii dla biedoty. Sonus jest raczej do nowszych plastików, które nie potrzebują kompleksowego odżywienia (jest bezwonny więc dla jednych to zaleta dla innych wada, która skreśla ten produkt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweettt - twoim zdaniem preparat przyciemni tylko te wyblakłe powierzchnie? Jeżeli na jednej powierzchni jest jaśniejszy i ciemniejszy odcień to preparat przyciemni jeden i drugi i co za tym idzie będą się one różnic od siebie. Po prostu musisz coś zainwestować aby się przekonać jak to wyjdzie bo nikt ci nie da 100% gwarancji że twoje plastiki będą idealnie czarne bez jaśniejszych przebarwień. Nie jest to wielka inwestycja więc będziesz musiał zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym sklepie APC Valet jest... tylko w nim nie ma Sonusa bo pisze-oczekiwanie na dostawę... a w tej cenie jest tylko 303...

 

[ Dodano: 4 Wrzesień 2014, 14:01 ]

Panowie mam takie pytanie czy

 

Shiny Garage Apple Plastic Dressing 500ml przyciemni ładnie kokpit w e46??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweettt, Z tym rokiem to nie było na serio, ale widzę, że Ty tak na poważnie ;)

Na szybko sprawdziłem i w motogo mają na stanie wszystko co wymieniłeś na ostatnich stronach tego tematu.

Kup i po testuj bo nikt za Ciebie nie wybierze.

Shiny Garage Apple Plastic Dressing na bank coś przyciemni, ale czy ładnie to już jest kwestia gustu :song:

 

kamilgt, :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.