Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a co sie dobrze sprawdza na desce w fordzie (mam mondeo mk4). W Audi PB NL był rewelacyjny - w fordzie natomiast nie za bardzo się sprawdza :/ Może ktoś coś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do swojego poprzedniego pytania - czy używając Chemical Guys Natural Shine można - dla większego połysku - używać także któregoś z tych środków:

 

 

Supreme Shine® Protectant - Wipes

http://www.meguiars.com/en/automotive/p ... oss-wipes/

 

ew. Meguiar's Supreme Shine Protectant

http://www.autokosmetyki.pl/meguiars-su ... p1688.html

 

czy jest to jednak to samo i albo albo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff nie zaczynajmy demonizować i dobierać preparatów do marek samochodów :P Za niedługo padnie tekst co do Bmw e46 2,0 benzyna 2002r...:P bo w megane dawało rady a tu nie daje... :D

Produkty są raczej uniwersalne więc wystarczy przeczytać temat i czegoś spróbować-przygotować wcześniej powierzchnie jakimś APC,próbować nakładać aplikatorem,fibrą-niektóre środki jak SG AP dressing lubią też jak się dociera po wyschnięciu fibrą-wtedy smugi znikają .Dla każdego indywidualnie jest lepszy inny efekt,,,próbować jak nie nowe to zaglądać na giełdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do swojego poprzedniego pytania - czy używając Chemical Guys Natural Shine można - dla większego połysku - używać także któregoś z tych środków:

 

 

Supreme Shine Protectant - Wipes

http://www.meguiars.com/en/automotive/p ... oss-wipes/

 

ew. Meguiar's Supreme Shine Protectant

http://www.autokosmetyki.pl/meguiars-su ... p1688.html

 

czy jest to jednak to samo i albo albo?

 

Jakby co to.mam ponad połowę tego supreme shine'a do oddania, na giełdzie jc wisi ogłoszenie :)

 

Ja bym nie warstwil tych środków tylko używał jednego o.takim wykończeniu jakie mnie interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełda

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=23

 

tu ludzie sprzedają połowy,resztki kosmetyków.Jak się boisz efekty i wydania pieniędzy warto kupić np. resztke, przetestować a jak będzie ok to dopiero sobie kupić całą butelke w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecielibyście do bardzo twardych plastikowych plastików w seicento?

 

Ostatnio w seju po oczyszczeniu dechy-straszny syf z plaka ,nie przecierana nigdy tylko ktoś zawsze lał plak na plak... :shock: użyłem SG Apple plastic dressing i była malina :),po przeschnięciu przetarłem fibrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na plastikowe wstawki w drzwiach położonego Natural Looka i jak wiadomo z wodą tworzy bardzo ładne bielutkie zacieki. Coś jak wypłowiały plastik na słońcu.

 

Zauważyłem to samo. Dlatego PB NL idzie u mnie tylko na deskę i typowo wewnętrzne plastyki. Na plastykowe listwy na progach i inne elementy, które mogą być narażone na wodę, kładę Koch Chemie Nano Magic Plast Care i problemu nie ma :good:

 

Taki oto cytat 2 strony do tyłu...Ludzie szukajcie. Rozumiem że całego nie chce się czytać bo też tak mam ale te 3,4 strony w tył nie bolą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na plastikowe wstawki w drzwiach położonego Natural Looka i jak wiadomo z wodą tworzy bardzo ładne bielutkie zacieki. Coś jak wypłowiały plastik na słońcu.

 

Zauważyłem to samo. Dlatego PB NL idzie u mnie tylko na deskę i typowo wewnętrzne plastyki. Na plastykowe listwy na progach i inne elementy, które mogą być narażone na wodę, kładę Koch Chemie Nano Magic Plast Care i problemu nie ma :good:

 

Taki oto cytat 2 strony do tyłu...Ludzie szukajcie. Rozumiem że całego nie chce się czytać bo też tak mam ale te 3,4 strony w tył nie bolą..

 

Widziałem to. Gdzie tu jest napisane, że daje taki sam efekt jak NL? :)

Ale dziekuje poczytam sobie o Koch Chemie NMPC :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się przywołany do tablicy :D Przede wszystkim: PB NL jest dressingiem typowo do tworzyw wewnętrznych, a Koch - do zewnętrznych. Moim skromnym zdaniem, jako użytkownika obu tych preparatów, Koch świetnie odnawia, odświeża, odżywia i zabezpiecza wszelkie nielakierowane plastyki zewnętrzne. Próbowałem kilku takich preparatów / dressingów zewnętrznych (303, AG BC, Meg's UP, PB TR) i Koch wg mnie jest z nich wszystkich najlepszym środkiem tego typu. Oczywiście jest to opinia subiektywna - nie próbowałem wieeelu innych środków, a każdy ma własne spostrzeżenia co do używanej chemii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również podłącze się pod temat :)

 

Kokpit bmw e46 mam dwa preparaty na oku,bo póki co nie chce wydawać dużo pieniędzy na kosmetyki z najwyższej półki...

 

1.NIELSEN FINESSE 500ml Atomizer

 

2.303 AEROSPACE PROTECTANT 236ML Mleczko

 

 

Skłaniam się ku Nielsen Finesse chodzi mi głównie o mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.