Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

pablo4, Gtechniq C6 Matt Dash

może ktoś coś jeszcze poleci do volvo

 

Duragloss 201. Używałem go na ciemnych plastikach w Volvo i byłem zadowolony, używałem na jasnych w Avensisie i byłem zadowolony jeszcze bardziej. Na jasnych w Volvo moim zdaniem będzie super odżywiony efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zachowuja sie produkty megsa do plastikow? swieca, polmat czy mat?

 

zależy co i na czym :idea:

 

Ja uzywam quick interior detailer, to daje matowy efekt, dobrze czysci i deska wraca do stanu jak z fabryki heh. Dla tych ktorzy chca swiecidelka jest wersja shine i supershine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

możecie polecić jakiegoś psiaczka żeby się te plastiki czarne wszystkie świeciły a przede wszystkim żeby nie łapały tyle kurzu? Kupiłem teraz MEGUIARS NATURAL SHINE ale nie jestem zadowolony ma to konsystencje mleczka i bardzo słabo się rozprowadza, tzn tam gdzie akurat psikniesz to jest OK ale gdybyś chciał lekko to porozcierać na boki to już inne odcienie wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie polecić jakiegoś psiaczka żeby się te plastiki czarne wszystkie świeciły a przede wszystkim żeby nie łapały tyle kurzu? Kupiłem teraz MEGUIARS NATURAL SHINE ale nie jestem zadowolony ma to konsystencje mleczka i bardzo słabo się rozprowadza, tzn tam gdzie akurat psikniesz to jest OK ale gdybyś chciał lekko to porozcierać na boki to już inne odcienie wychodzą.

 

Po 1 produkt psika się na Aplikator a nie bezpośrednio na panel. Rozprowadzasz produkt za jego pomocą kolistymi ruchami ,po czym czekasz chwilę i przecierasz MF. Sprawdź tą metodę a może nie będzie trzeba marnować kasy na nast. produkt skoro niedawno kupiłeś Natural :good:

 

VID:

 

 

Jeśli chcesz aby ci się mocniej świeciły weź następnym razem Meguiar's Supreme Shine. Sam stosowałem i jest OK, lecz mój następny zakup to PB Natural Look ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecierałem wilgotną szmatka, po wyschnięciu czyściłem MEGUIARS NATURAL SHINE i to tak naprawdę nie było tak że psikałem go bezpośrednio tylko na kawałeczek ręcznika i tym ręcznikiem wcierałem ale efekt tak jak mówię nie podoba mi sie - wolałbym jakieś bardziej wodniste produkty które mają np rozpylacz - są takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecierałem wilgotną szmatka, po wyschnięciu czyściłem MEGUIARS NATURAL SHINE i to tak naprawdę nie było tak że psikałem go bezpośrednio tylko na kawałeczek ręcznika i tym ręcznikiem wcierałem ale efekt tak jak mówię nie podoba mi sie - wolałbym jakieś bardziej wodniste produkty które mają np rozpylacz - są takie?

 

Przetarcie wilgotną szmatką nic niedaje.

 

Psikanie na kawałek ręcznika również, ponieważ ręcznik wchłonie produkt. Polecam Kupić Żółty Aplikator Meguiar's a a na bank twój problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego tez dziś próbowałem Nielsen Finess i właśnie psikałem go na szmatkę z mikrofibry i wcierałem na boczek drzwi i powiem ci że w sumie jestem nie zadowolony z efektu.

Używałem zawsze błyszczącego plaka, finess jest matowy ale jakos to słabo wyszło i tak teraz myślę że może aplikatorem nałożyć spróbuje tak jak piszesz.

Jaki polecasz taki bawełniany czy z gąbki?

 

 

przecierałem wilgotną szmatka, po wyschnięciu czyściłem MEGUIARS NATURAL SHINE i to tak naprawdę nie było tak że psikałem go bezpośrednio tylko na kawałeczek ręcznika i tym ręcznikiem wcierałem ale efekt tak jak mówię nie podoba mi sie - wolałbym jakieś bardziej wodniste produkty które mają np rozpylacz - są takie?

 

Przetarcie wilgotną szmatką nic niedaje.

 

Psikanie na kawałek ręcznika również, ponieważ ręcznik wchłonie produkt. Polecam Kupić Żółty Aplikator Meguiar's a a na bank twój problem zniknie.

 

[ Dodano: 5 Październik 2012, 21:58 ]

Mam żółty aplikator Meguiar's;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nakładam aplikatorem bawełnianym.

 

tomekk1980, wydaje mi się po prostu, że oczekujesz sztucznego efektu. Ogólnie plastiki powinny zostać ożywione - a nie sprawiać efekt, że coś na nich leży.

 

Szkoda, że nie wziąłeś taśmy i nie zrobiłeś 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego tez dziś próbowałem Nielsen Finess i właśnie psikałem go na szmatkę z mikrofibry i wcierałem na boczek drzwi i powiem ci że w sumie jestem nie zadowolony z efektu.

Używałem zawsze błyszczącego plaka, finess jest matowy ale jakos to słabo wyszło i tak teraz myślę że może aplikatorem nałożyć spróbuje tak jak piszesz.

 

Podejrzewam, że w Twoim wypadku problemem nie jest sposób nakładania tylko oczekiwania. Jeśli oczekiwałeś dużych zmian po nałożeniu Nielsena to chyba zły środek wybrałeś. Ten środek ma właśnie delikatnie ożywić plastiki, mi coś takiego jak najbardziej odpowiada, Tobie widocznie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze i masz rację, wcześniej byłem przyzwyczajony do błyszczącego plaka a teraz chciałem coś zmienić na mat i dla tego Nielsen wybrałem. Myślę że kwestia przyzwyczajenia.

Ale dziś spróbowałem nałożyć drugą warstwę właśnie aplikatorem piankowym i coś mi się wydaje że jest ok;)

Roletę w bagażniku też umyłem APC i dwie warstwy finessa tak samo aplikatorem piankowym i myślę że jest fajnie.

 

Ja kolego tez dziś próbowałem Nielsen Finess i właśnie psikałem go na szmatkę z mikrofibry i wcierałem na boczek drzwi i powiem ci że w sumie jestem nie zadowolony z efektu.

Używałem zawsze błyszczącego plaka, finess jest matowy ale jakos to słabo wyszło i tak teraz myślę że może aplikatorem nałożyć spróbuje tak jak piszesz.

 

Podejrzewam, że w Twoim wypadku problemem nie jest sposób nakładania tylko oczekiwania. Jeśli oczekiwałeś dużych zmian po nałożeniu Nielsena to chyba zły środek wybrałeś. Ten środek ma właśnie delikatnie ożywić plastiki, mi coś takiego jak najbardziej odpowiada, Tobie widocznie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.