Skocz do zawartości

NOWOŚCI w sklepie MX NOWICKI pielegnowacauto.pl


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Po raz pierwszy w Polsce. Kosmetyki Muc-Off !!!

 

muc%20off%20logo%20ma%B3e.jpg

 

Świeża dostawa z dzisiejszego dnia. Od razu przetestowaliśmy szampon, który pachnie pięknie, a do tego daje obłędną pianę. Naprawdę możemy polecić, nie będziecie żałować :good:

Na szybko z pierwszych oględzin mogę powiedzieć że szczotki są wykonane na bardzo wysokim poziomie. No i opakowania wyglądają również zachęcająco :P

 

Na szybko wrzuciliśmy jeszcze ręcznie na maskę AIO o nazwie Miracle Shine Polish & Protectant :) Produkt easy on, easy off. Po zimie zostały jakieś ryski po tym jak ktoś sobie rysował serduszka itp na masce. Produkt poradził sobie fantastycznie.

 

Zobaczymy jak reszta, ale zapowiada się bardzo ciekawie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ale ten Muc-Off ma słitaśne opakowania- nie dość, że na każdym coś różowego, to niektóre produkty całkiem różowe

 

 

:-]:-]:-] podobają mi się te opakowania, coś czuję, że trzeba kasę odkładać :-]:D

 

He he Justyna ja też się zakochałam od samego patrzenia na te buteleczki :-] Już dzisiaj kompletuję zestaw do mojej "magicznej" torby Chemical'a :mrgreen:

 

No i wreszcie jedziemy testować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wosk niestety nie dojechał, ale będzie :)

 

Pierwsze spostrzeżenie to że bardzo szybko wysycha i łatwo się dociera. Nakładałem ręcznie i tak też zaleca producent. Może inaczej, nie wspominają o aplikacji maszynowej ale przy najbliższej okazji sprawdzę :) Ja z każdym AIO trochę pracuje, ale ten produkt można również szybko nałożyć i od razu docierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No offtop, ale:

Git! To zaklepuję jedną sztukę :)

To potrzebuję Magifoam do stestowania w marolexie (czyli małe opakowanie), APC Presty, Rain-X, może jakąś szczotę do felg i coś jeszcze, ale zapomniałem co :P mam zapisane w domu :)

Będziesz w sklepiku w czwartek po południu, albo w sobotę? To podjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Będziesz w sklepiku w czwartek po południu, albo w sobotę? To podjadę.

 

Paweł jest już w drodze do sklepu dlatego ja odpiszę :D w tygodniu najczęściej siedzi w sklepie do ok. godz. 17.00. W soboty nie jest uchwytny w Grodzisku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.