Skocz do zawartości

Woski Zymol z USA


paluch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Free przesyłka w usa, o cenie do pl informuja via email. Jeśli dobrze pamiętam :o

 

dokładnie, a z tego co ja pamiętam jest bardzo droga.

Tak tylko dodam, że cło i vat przy przesyłkach z USA liczone są od wartości paczki oraz kosztów jej wysyłki. Mówię o tym bo kiedyś tak się naciąłem przy dużych zakupach z USA gdy sklep postanowił wziąć na siebie koszt wysyłki FedExem. Co z tego, skoro ja od tej kwoty musiałem w kraju uiścić opłaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak odnośnie wysyłki prosto z zymol.com

,,The best discount I could get was with DHL Priority which is 2-3 days to Poland.

 

The non-discounted price is $191 USD and I was able to get you down to $114.57."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, no tak... tylko, że pośrednikami bywają problemy - mi zgineło kilka przedmiotów i nie można było ustalić kogo wina. W dodatku problem z płynami. Cła jako takiego na kosmetyki to nie ma, ale ten VAT. Ostatnio płaciłem :thumbdown: i tak na tym wyszedłem, że spokojnie kupiłbym za tyle samo, jak nie taniej w PL. Bez stresu i wycieczek do celnego.

 

Jak ktoś nie ma jakiś znajomych za wielką wodą co może im przewieźć to i owo otwarte, lekko miźnięte, to pozostaje jedynie oficjalna droga lub liczenie na szczęście. Nie wspominam już elektronice i gratach do autek. Laptop kupiony w US, którego ma się krócej niż pół roku może na przykład podlegać opłacie VAT. Wtedy lepiej lecieć przez Niemcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kemotkr dzięki za linka ;):good:

 

http://zdocn.com/contact-us/

sklep znajduje się tylko 30km od miejsca docelowego mojej cioci ;)

Teraz tylko trzeba przekazać co ma kupić i wysłać ciocię na zakupy ;):kox:

 

Jeśli będzie mi to przywoziła osobiście (nie wysyłała) to można tak na legalu przewieźć :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.