Skocz do zawartości

Woski Zymol z USA


paluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy. Chyba znalazłem rozwiązanie na wasz problem dot. wysyłki. Istnieje taka strona jak viaddress.com. Polega to na tym: Sklep od którego kupilismy wysyła do tej firmy viaddress(oni znajdują sie na terenie USA) nasze zakupy i wysyła do dowolnego miejsca na swiecie i wtedy chyba wysyła bez żadnych dodatkowych opłat jak cło,vat. Tam jest kalkulator , mozna sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robi się OT,więc o ile to nie problem dla Moderatorów,lepiej by było przenieść całą dyskusję do tematu Zymol z USA.

Trzeba tylko pamiętać,że im większa paczka,tym droższa no i bardziej zwraca na siebie uwagę.

Najlepiej by było mieć kogoś w USA,żeby zrobił wszystkie mega zakupy na Zymol.com,a wtedy i fanty są extra,no i podzielił paczki np. po 200-300$ i wtedy już w PL dzielić.

Miło by było,gdyby userzy bawiący się w import coś pomogli,no ale oczywiste,chętnych,żeby dzielić się źródłem raczej nie będzie ;)

Czysty biznes,a każdy chciałbym prosmalcować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Tylko i tylko zymol.com . Od zymola szło za fri po stanach do pewnej osoby a ta osoba wysyłała tą paczkę samolotem do Polski. Podkreślam zawsze brałem na zymol.com ze względu na 100% pewność towaru nie oszczędzałem.

Ok,to nie wychwyciłeś motywu,czy jest sens robić zakupy bez znajomości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.