Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Swoop, pewnie pomoże tylko czy na tak długo jak przy nowej czy np tylko do pierwszego użycia :o , chyba najlepsza metoda to częste używanie a nie raz w tygodniu :)

 

nie wiem czy rzeczywiście od kamienia się przypycha, ale odkręć sitko z kranu i wrzuć do wody z kwaskiem niech poleży. Zobaczysz ile syfu będziesz miał w wodzie i jak później długo będzie kran dobrze działał. Czyszczenie jest czyszczenie i nie zaszkodzi IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Magifoam - jakoś mam lepsze wrażenie po myciu tą pianą niż ValetPro

 

Lepsze wrażenie to mało powiedziane. Magifoam wciąga VP Neutrala w przedbiegach :) No może za wyjątkiem zapachu ;) no i przede wszystkim lepiej spełnia podstawowe zadanie piany aktywnej - elegancko domywa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też jest bardziej agresywna dla LSP niż pH Neutral
w moim odczuciu to magifoam czyści a VP neutral uspokaja sumienie myjącego że coś zrobiliśmy...ja nie widzę wielkiej różnicy w myciu tą pianą a bez niej ( mimo wszystko w lecie nią myję), magifoam leci zawsze w zimie i spełnia swoje zadanie, obie piany są raczej stałym punktem "arsenału" :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo wy robicie auta na codzień macie przegląd konkretny, te kilkanaście różnych aut które myłem były zazwyczaj mocno zapuszczone, VP słabo sobie radziła w moim odczuciu, gdzie magifoam loozowała brud ładnie, z innej beczki VP na woski z trochę lepszej półki chyba jednak wpływa negatywnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki VP na woski z trochę lepszej półki chyba jednak wpływa negatywnie

daniels, hymm mam taką swoją małą dziwną teorię w zw. z tym, ale musze jeszcze ją po testować :) Ale raaczej nie wpływa jakoś bardzo negatywnie.

Dziś z Evo bawiliśmy się Magifoam ii jakoś mnie nie urzekła. Może sam się wypowie, bo 2 tyg. wcześniej używaliśmy właśnie VP snow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

full, z tym że to nie PA, jednak nie można jej nic zarzucić. Jest z allegro od użytkownika Techkar. Potrafi zrobić dobrą pianę, tak czy inaczej wydaje mi się że z VP zrobiła ostatnio lepszą i to z ~70ml.

 

[ Dodano: 17 Luty 2012, 21:37 ]

hymm to po ilu ok. "pianowaniach" czyścić sitko? Aż tak dużo to chyba ich nie przeżyła.

 

Evo, yyy ja tam czułem banany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.