Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Napisałem do sprzedawcy, czy ma jeszcze tą pianownicę na zbyciu.

to samo zrobiłem parę dni temu - pewnie jak będzie takie zainteresowanie to i cena będzie dobra

 

Szukałem tej pianownicy na stronach UK i we Włoszech (bo stąd mam możliwość zorganizować sobie transport). Ceny wahają się między 50 - 55 euro. Dlatego zastanawiam się nad tą ceną (179,90 zł). Wiem, że jestem spaczony ale nauczyłem się już, że niska cena jest podejrzana :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, zalezy ile sztuk kupujesz, przy jednej czy dwóch dostanie sie za 50-55 €, ale kupując dziesiąt sztuk cena może już wynosić np 25-30 €, wiadomo że sprzedając przez Internet cenę łatwo można zweryfikować i dlatego są one niższe. Moja wygląda solidnie, postaram się jutro poregulować myjkę i dam znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Eryczek, http://allegro.pl/pianownica-karcher-hd ... 42040.html

Kupowałem u tego sprzedawcy i wszystko było w porządku.

 

Widziałem tą aukcję ale ja mam Karchera z serii K3 a to nie ta końcówka :thumbdown:

Pianownica z tamtej aukcji byłaby idealna.

Zastanawia mnie tylko opis:

Wysokiej jakości plastikowy adaptor jest równie trwały jak mosiężny i lepiej współpracuje z gniazdem pistoletu!

wygląda to to solidnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostępne pianownice prawie z każdymi końcówkami
autofanatic,

prawie - akurat do K nie ma - wiem że można adapter kupić ale wtedy taka pianownica z przesyłkami i adapterem to koszt rzędu prawie 300 zł a to trochę grubo

ale fakt są na forum

 

PiotrekS dzięki za pamięć i info.

Zatem biorę. Mam nadzieję, że jutro dadzą znać czy będą znów wystawiać jeszcze raz tą pianownice. Jak nie to we wtorek do nich zadzwonię.

to jest nas dwóch - ciekawi mnie czy odpisze sprzedający czy oleje sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie - akurat do K nie ma - wiem że można adapter kupić ale wtedy taka pianownica z przesyłkami i adapterem to koszt rzędu prawie 300 zł a to trochę grubo

ale fakt są na forum

 

Tu masz link do serji "K" http://autofanatic.eu/index.php?main_pa ... cts_id=722

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kulon, napisałem też do sprzedawcy z tej aukcji:

USUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNTU REGULAMINU

czy nie sprzeda tej pianownicy z końcówka do serii K.

Daj znać, gdyby do Ciebie się odezwali w sprawie wcześniej omawianej pianownicy.

 

Młody masz rację - końcówki do serii K są. Tylko ta cena :thumbdown:

Czy uważasz, że warto dopłacić 60 zł za pianownicę firmy Heavy Duty?

P.A. to sprawdzona, ba renomowana firma. Czy jest sens dopłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek , Młody

AB mam tą pianownice , to jest P.A. końcówka do K pasuje idealnie , zamówiłem w all4 co do działania, jak się wleje 150 ml Magifoam to na auto wylatuje pianka do golenia i długo długo nie spływa . Następnie przetestuję na pianie VP i jakimś kilerze z Effectala jak Was to interere to mogę coś naskrobać.

dziękuję

 

[ Dodano: 23 Styczeń 2012, 01:00 ]

przepraszam kupiłem w autofanatic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać, gdyby do Ciebie się odezwali w sprawie wcześniej omawianej pianownicy.

kwestia tygodnia jak się pojawią w sprzedaży taką informację uzyskałem od tego sprzedającego ( powiedział że jak się pojawi na stanie to będzie do kupienia na allegro bo nie handlują towarem "wirtualnym")

USUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNTU REGULAMINU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kulon - dostałem takie samo info:

Witam.

Mamy w magazynie pianownice, ale zarezerwowane przez odbiorców.

Jeżeli ktoś zrezygnuje z zakupu to będą dostępne.

Kolejna dostawa w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam

 

teraz jeszcze kwestia ceny i czekamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te za 145 mtm beda tez miec??

nie wiem - pytanie moje dotyczyło do serii K - ale zadzwoń pod tą komórkę - sprzedawce z którym można porozmawiać - powiedział że z końcówkami do innych myjek ma na stanie pianownice PA gotowe zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.