Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Może i patent jakiś z tego jest i od biedy można stosować, ale koszty piany+jej nałożenie i czas spędzony przy tym też nie są duże. Kiedyś nie takie rzeczy się robiło, ale w tej chwili będąc na wskroś przesiąkniętym myślą detailingową :lol: po prostu nie wypada tak robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Moja pianownica P.A. ma bardzo słabą wydajność i pianuje mniej więcej na 50% w stosunku do tego co było po zakupie. Czy może mi ktoś podpowiedzieć czym to może być spowodowane ze robi zwykłe mleko spływające po 30 sekundach mimo dużej ilości wlewanej do pianownicy piany?? Jeśli trzeba sitko przeczyścić to jak do niego najsptytniej sie dostać żeby ta pianownica jeszcze pożyła z 2 sezony ? z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki panowie za pomoc. W najbliższych dniach ruszę z rozbiórką pianownicy, mam nadzieję że jakoś ją potem złoże. Zastanawiam się jak to sitko porządnie wyczyścić? Czy tak jak ktoś wcześniej pisał wsadzić do octu np ? A po drugie zastanawia mnie czym posmarować tą metalową końcówkę żeby nie chodziła na boki przy zakładaniu do pistoletu w myjce? Bo ona teraz jest jakby na sztywno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak trudno przewinąć wątek parę stron wstecz ?

Tak to jest dobra pianownica MTM lub PA.

akurat przeczytałem cały wątek więc nie przewiduj - to że tutaj jestem nowy to nic nie znaczy

 

a w tej kwesti kilka stron wcześniej ktoś napisał o pianownicach z Brzeska że są do du..py

 

niestety w alledrogo aukcje szybko przechodzą do archiwum i nie ma możliwości zobaczyć aukcji sprzedającego po zakończeniu

 

więc jaka jest teraz Twoja odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pianownice takiej budowy które dostępne są na allegro w cenie około 150zł są dobre, ta z aukcji którą podałeś również.

 

allegro ma archiwum które można przeglądać.

 

Do tego zamów sobie Magifoam najlepiej się pieni (w porównaniu do VP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno przewinąć wątek parę stron wstecz ?

Tak to jest dobra pianownica MTM lub PA.

akurat przeczytałem cały wątek więc nie przewiduj - to że tutaj jestem nowy to nic nie znaczy

 

a w tej kwesti kilka stron wcześniej ktoś napisał o pianownicach z Brzeska że są do du..py

 

niestety w alledrogo aukcje szybko przechodzą do archiwum i nie ma możliwości zobaczyć aukcji sprzedającego po zakończeniu

 

więc jaka jest teraz Twoja odpowiedź

 

 

Nie kupuj tej planownicy z tej firmy. Ja kupiłem i jestem strasznie zawiedziony. Po pierwszym myciu pękła plastikowa osłona dyszy która reguluje strumień. Jest wykonana z tak tandetnego plastiku że rozpadła się w drobny mak. Oczywiście dzwoniłem do sprzedawcy i nie mają do tego części zamiennych więc dla mnie to made in china. Piana z tego nie jest dla mnie zadowalająca ale tak jak pisałem tylko raz korzystałem wiec może z biegiem czasu znalazłbym odpowiednie proporcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marwyk, oj tam, oj tam nie pitol, mam pianownice z Brzeska od Techkar i jestem z niej zadowolony, piana jest zadowalająca i jeszcze jej nie uszkodziłem, zapewne nie tylko ja mam od nich pianownice, tak że chyba jesteś pierwszym nie zadowolonym. Może po prostu nie potrafiłeś się nią posługiwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tuUSUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNTU REGULAMINU , po zalozeniu jej do pistoletu psika z przerwami, myjka sie zalacza i wylacza, nie wiem czy regulowac myjke czy cos nie tak z ta pianownica, mam nowy pistolet, na starej pianownicy karchera chodzi OK, a ta przerywa. Miał ktoś podobny problem? Myjka to mx720, na lanchach regulowanej i turbo wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

PiotrekS czy możesz napisać jak się rozwiązał Twój problem?

Przymierzałem się do pianownicy dokładnie z tej aukcji ale trochę się obawiałem kupować od firmy której nie znam. W dodatku cena była podejrzanie niska :o

Wszyscy partnerzy forum do których się zgłosiłem, deklarowali możliwość jej sprowadzenia za ok 250 zł a tu proszę - niecałe 180 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem ja wczoraj, dzisiaj podlaczylem. Najprawdzopodobniej musze wyregulowac zawor, wowczas powinno byc OK. Mysle ze pianownica ma mniejszy przeplyw niz ta Karcherowska i cisnienie nie spada na tyle by myjka pracowala caly czas. Moze jutro sie pobawie i poreguluje myjke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.