Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlewam prawie do tej pierwszej kreski (chyba co 100 są te kreski w tej pianownicy). Przy nanoszeniu zatykam te boczną dziurkę i wtedy całość starcza na średnie kombi tak ,że jest bardzo dokładnie pokryte i trochę mi zostaje w pianownicy więc resztę drugi raz nanoszę w nadkola.

Z golfa IV myślę ,że Ci zostanie trochę w butelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna jak używasz Glorii to pompowanie ciśnienia przy jednym aucie dość uciążliwe jest? Chodzi mi o to czy np na każdy panel musisz napompować aby go dobrze spryskać?

 

 

Czy ktoś z was wie co to za pianownica jest podłączana pod wąża ogrodowego czy tez może sprężone powietrze?:

 

dsc2949b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna jak używasz Glorii to pompowanie ciśnienia przy jednym aucie dość uciążliwe jest? Chodzi mi o to czy np na każdy panel musisz napompować aby go dobrze spryskać?

 

no prawie na każdy panel trzeba dopompować, ale według mnie nie jest to jakoś bardzo uciążliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem z grubsza temat, widziałem nałożone VP Neutral Snow Foam jednak nie trafiłem jakoś na VP Snow Foam Combo (może za słabo szukałem). Sam zdecydowałem się na tą drugą, m.in. dlatego, że miała być mocniejsza. Nakładana przy pomocy Karchera K 6.75, do tego pianownica P.A. Piana rozrobiona w stężeniu 1-10. Leciało głównie gęste mleko, które dosyć szybko spłynęło z auta.

73627262.jpg

Chwilę po naniesieniu piany

dsc0039h.jpg

A tu w trakcie płukania jakieś 2-3 min później...

 

Czy ja coś źle zrobiłem, czy po prostu ten typ tak ma? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy Ci na domywaniu czy zazdrości sąsiadów? :mrgreen:

Zależy mi jak najbardziej na domywaniu, była to moja pierwsza aktywna piana jaką używałem i nie skłamię jak powiem, że oczekiwałem lepszych efektów. No nic... pora kupić coś innego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry, mi Combo ładnie się spieniało przy 1:10, ciepła woda zawór na - i leży na aucie do 10 minut. Oczywiście P.A :good:

Popadamy w skrajności więc może potrząśnij opakowaniem? a po zalaniu do pianownicy wymieszaj z wodą? (obróć kilkukrotnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałem wiele pian i nigdy nie udało mi się wytworzyć idealnej "pianki do golenia" :mrgreen:

 

tak serio czynników wpływających na efekt jest wiele...woda, pianownica itp. Korzystam z P.A. ale mam styczność z MTM (piana jest bardziej puszysta) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.