Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

.Marzy mi się -aby tylko zarzucić pianę/mam Pa/odczekać ,spłukać pod ciśnieniem i gotowe.Autko czyste wycierać .

 

Nie wiem co masz na myśli o "wycieraniu auta po pianie i myjce"

 

Kup Magi, nie znam osoby która nie była by zadowolona. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tam miałem na myśli najważniejsze : aby autko było CZYSTE i wycierać.Czy można tu linki podawać?.Gdzie najlepiej szukać tej Piany?.

 

Nie będę robił reklamy konkretnego dystrybutora wysil się i poszukaj http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom domywania Magifoam i Angelwax Fastfoam jest zbliżony, czyli na nawoskowanym regularnie mytym samochodzie bardzo dobry. Na pewno natomiast nie tak dobry, by po samym pianowaniu i spłukaniu móc wycierać auto.

Gdzie szukać? Chłopie :dontknow: U partnerów forum, przez gugle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się Was poradzić odnośnie Glori FM 10.

Przejrzałem już dość dużo postów, ale nie mogę znaleźć tego, w którym ktoś opisywał podobny przypadek.

 

Mianowicie nowa Gloria nie działa jak należy. Robię proporcje 25 Ml ValetPro Snow Neutral ph + 1000 ml ciepłej wody. Nie mam osobno filców, więc daję tą niebieską końcówkę. Nabijam ciśnienie i tylko przez 2 sekundy leci dobrym strumieniem piana, później zaczyna "smarkać", kichać, zacina się, wtedy puszczam spust na chwilę, włączam ponownie i zaczyna na chwilę znowu smarkać. Ciśnienie trzyma, bo nie idzie dopompować w tym czasie (zaworek upustowy działa).

 

Co może być nie tak? Mam zamiar dokupić osobno filce, ale to nie przez nie, bo wywaliłem je na próbę, to dalej kichało. Może trzeba dziurkę przebić w rurce zasilającej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szejk, 25 ml na litr to bardzo slabe stezenie a efekt jest taki jak by piana nie przechodzila przez filce.

Zostaw w koncowce tylko jeden(z dwoch w niebieskiej wkladce) filc i pokombinuj ze stezeniem.

Daj znac jaki bedzie efekt

Bez chemii w Marolexie wyglada to tak

W Glorii przebiega to plynniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

faraon3021,

 

Masz może na zbyciu taką dysze płasko strumieniową i o dużym kącie rozprowadzania do marolexa?

 

Szkoda mi kasy na 3 jak jedna mi wystarczy...

 

http://allegro.pl/marolex-zestaw-3-dysz ... 60443.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@faraon, dzięki za poradę. Być może stężenie za małe, ale piana była dość dobra. Chodzi o to, że nie podaje w ogóle roztworu, czy to czysta woda, czy piana. Po 2/3 sekundach od wciśnięcia przestaje sikać. Nic, ewentualnie trochę posmarka. Jak popuszczę króciec ten za filcem już, to trochę poprawia. Jakby powietrza brakowało.

 

U ciebie na filmiku podaje nieustannie, czyli coś u mnie nie tak. Może nakręcę filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, mam, tyle ze koszt wysylki z Francji powala. :thumbdown:

Ktos na forum tym handluje.

Sprzedaje pojedyncze sztuki.Szara koncowka Kwazara tez daje rade i sprzedawana jest pojedynczo w marketach ogrodniczych.

 

A gdzie stacjonujesz we Francji? Paryz ?

Jak bede na delegacji kiedy znowu to moze sie spotkamy ?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wyrzuciłem niebieską wkładkę. Test z samą wodą:

 

Chyba lepiej. Może te wkładki się szybko pianą zapychają i dlatego tak przerywa, kiedy używałem aktywnej piany. Zamówię luzem filce i spróbuję, bo te z wkładek są mniejszej średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szejk, zapodaj w końcówkę czarna wkładkę (2 filce - przepłukaj ją wodą). Zalej 1L wody do Glorii - wlej 20ml. Pompuj na maks, aż zawór upuści, po czym dopompuj 2 razy i pryśnij - co teraz? Jakiś problem? Opisz - nagraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.