Skocz do zawartości

SHINING.CAR - SHOPping Rabat 5% Kod: KA


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

już mam gotowe zamówienie ;) ale potrzebuję jeszcze szczotki, która poradzi sobie z sierścią na tapicerce w samochodzie (głównie w bagażniku). Znalazłem "gdzieś" VALETPRO UPHOLSTERY BRUSH szczotka do tapicerki, ale niestety :dontknow: nie ma jej w Waszej ofercie. Da się coś zrobić w najbliższym czasie :?: BARDZO mi na niej zależy, no chyba że zaoferujecie coś równie godnego polecenia - i skutecznego. Nie mogę się już doczekać na złożenie zamówienia.

Pozdrawiam i czekam na good newsy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

zamówienie nr 3442 złożone :D a i kaska już przelana :-] . Teraz tylko czekać na szybciutką dostawę :song: Na razie nie biorę szczotki :/ (brak zdecydowania) ale w niedługim czasie następne zakupy:

1. do opon Meguiar's Endurance High Gloss plus aplikator (zaproponujcie coś),

2. do felg - no właśnie, jaki preparat do alu i jaka szczotka :o (j.w.)

3. zastanawiam się również nad 4nano do szyb G1 i G4 (chyba że do oczyszczenia szyby przed aplikacją G1 nada się zakupiony wcześniej AutoGlym Car Glass Polish :o

4. a do lakieru jakiś dobry sealant - w przystępnej cenie oczywiście ;)

5. i może coś do oczyszczenia klimy jeżeli jest w ofercie albo jakieś Wasze propozycje preparatów które oczyszczą również parownik (ozonowanie niewiele dało :cry: ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrew267, dzięki Ci bardzo za zamówienie!

 

Spieszę z odpowiedzią...

 

ad 1.) Meguiar's Endurance +

http://shiningcar.pl/pl/p/Monster-Shine ... bieski/433

ad 2.) ValetPRO Billbery Wheel Cleaner lub Blue Gel +

http://shiningcar.pl/pl/p/ShiningCar-Wh ... Brush-/563

ad 3.) AG dobrze radzi sobie z oczyszczeniem szyby przed aplikacją NW

ad 4.) Duragloss #111?

ad 5.) Nielsen One Shot

 

Mam nadzieję, że troszkę pomogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

paczuszka dotarła w całości, wszystkie zamówione kosmetyki całe i zdrowe :good: a i znalazły się i GRATISY 8-) z czego bardzo się cieszę. Teraz pozostaje mi czekać na weekend (pięć dłuuuuugich dni :cry: ) żeby zabrać się do dopieszczania zaniedbanej lali. Wielkie dzięki i już szykuję się do kolejnych zakupów :-]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Karliku możesz załatwić race glaze screen sheen(chyba tak się to nazywa) chodzi o trzy składnikowy środek do polerowania szyby w cabrio plast x sobie nie poradził i jaka była by cena pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu złożyłem zamówienie 3512. Skromne ale zawsze coś. To moje pierwsze zamówienie u was :). Aha przy składaniu zamówienia dałem ze dostawa przez Inpost ale nie wiem jak wybrać do jakiego paczkomatu ma być dostarczona paczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.