Jump to content

WĄTEK PRZYWITAŃ

Recommended Posts

• Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów na bardzo bogatym w wiedzę motoryzacyjno-detailingową forum. Mam nadzieję, że wzbogacimy je w drobny sposób informacjami o produktach, które produkujemy a

Witamy na forum Kosmetyka Aut.

Cześć! Miło nareszcie dołączyć do Waszego grona 🙂 Niedługo przedstawimy Wam całą gamę naszych produktów wraz z opisami i zdjęciami i chętnie będziemy odpowiadać na wszelkie pytania 🙂 Miłego dnia!

Posted Images

Witam serdecznie, niedawno kupiłem wymarzone auto (Galant EA2A) i jako, że jestem maniakiem czystości, los sprawił że trafiłem na to forum z którego dowiedziałem się już wielu przydatnych informacji, za co serdecznie dziękuję we własnej osobie i w imieniu mojego auta :)

Witam, zawsze lubie mieć czyściutke i wysprzątane auto, od jakiegoś czasu - zagłębiam się mocniej w temat: nowe techniki, nowe kosmetyki do auta. Człowiek cały czas się uczy :)

Pozdrawiam.

Witam wszystkich!

Od dziecka kręciła mnie motoryzacja i zawsze lubiłem poświęcać sporo czasu na doprowadzanie ich wyglądu do perfekcji.

Od ponad roku mam wreszcie swój pierwszy samochód, który traktuję jak swoją kochankę i jeszcze więcej czasu poświęcam na jego pielęgnację.

Parę tygodni temu zacząłem zagłębiać się w temacie detailingu i tak właśnie trafiłem na to forum.

Pozdro!

Witam Państwa!

Jestem nowy na forum, ale sporo wcześniej u Was siedziałem i czytałem :). Wczoraj przyszły mi kosmetyki Poorboy's i niedługo zaczynam robotę.. :)

Pozdrawiam!

Witam wszystkich serdecznie.

Przywiało mnie na to forum dzięki koledze 19Urban94 oglądając foty niektórych z Was jak dopieszczacie każdy detal auta spodobało się mi to :) zawsze myłem i odkurzałem auto tradycyjnie wiadro karcher i poszedł :D ale widzę że jest wiele możliwości na jazde zwykłym "niezwykłym" autem :) A tak w ogóle to Łukasz jestem i witam jeszcze raz ;)

pozdrawiam z nad morza J0NES :!:

Witam wszystkich, mam na imię Krzysiek. W związku ze zbliżającą się wiosną (co widać szczególnie dziś za oknem :/:wallbash: ), postanowiłem podszkolić się nieco w kosmetologii samochodowej i zabrać się w najbliższym czasie porządnie za mojego PUG'a 306 ;) Wiem wiem, zima jest szczególnie wredną porą roku (sól, piach, woda), więc kosmetologia powinna odbywać się też (a może i przede wszystkim) wtedy... Noi odbywała się w miarę możliwości, jednakże, z powodu braku garażu, czynności takie jak porządne odkurzanie, nabłyszczanie plastików, woskowanie, itd. itp. przy niskich temperaturach są nieco odstraszającą czynnością ;) W trakcie wertowania wielu stron trafiłem na to forum i stwierdziłem... czemu by się nie zarejestrować. Będąc tak naprawdę laikiem w temacie autokosmetyki myślę, że znajdę tu sporo ciekawych porad jak naprawdę dbać o wygląd samochodu dzięki czemu będzie on błyszczał już tej wiosny, tak wewnątrz jak i na zewnątrz, trzymajcie mnie za słowo ;) Witam zatem jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich :)