Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Także postanowiłem założyć tu konto, co prawda kolega Kubik już opisał moje auto w dziale "Pokaż swój blask", zaszczepił we mnie bakcyla jeszcze bardziej profesjonalnego podejścia do dbania o wygląd auta, dlatego będę chciał pogłębiać swoją wiedzę dzięki temu forum.

 

Pozdrawiam, Dominik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Do tej pory tylko biernie przeglądałem wątki, ale postanowiłem założyć profil, żeby już aktywnie wziąć udział w dyskusjach i móc uzyskać bardziej indywidualne odpowiedzi :) dbać będę o własne auto i zapewne trochę o kilka innych w rodzinie. Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Marcin z tej strony :)

 

Zarejestrowałem się za namową znajomego, a że chcę doprowadzić lakier swojego samochodu do przyjemnego stanu, to i jestem. Posiadam na tę chwilę Hondę Accord VI, a także VW Garbusa oraz VW Derby, i to tym ostatnim chcę się zająć.

 

Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Forum przeglądałem z ukrycia ponieważ zazwyczaj o moje auto dba Rafał z oddziału "Zadbane Auto" w Wólce Kosowskiej pod Warszawą. W temacie detailingu posiadam jako taką wiedzę ale orłem sokołem nie jestem. Z racji dość napiętego grafiku w pracy i sporej odległości do "ZdbAut" postanowiłem samemu zadbać o swoją czarnulę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pochodzę z Kalisza i od dość nie dawna dostałem zajawkę na detaling, generalnie chce się tym zajmować zawodowo i szukam aktywnie pracy w tym temacie do przyuczenia bo jestem amatorem. Lubię myć, czyścić auto i sprawia mi to frajdę, mam już swoją propozycję pierwszego zestawu do mycia i dressingu lecz zapewne nie mogę jeszcze założyć tematu w tej sprawie.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.