Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

]Witam dzięki za przyjęcie do forum. Od zawsze miałem bzika na punkcie pucowania swojego pojazdu. Teraz wgłębiłem się w temat - autodetaling. Wiem już, że wiele rzeczy to robiłem byle jak. Teraz jestem po profesjonalnym(domowym) myciu auta oraz woskowaniu wg. autodetalingu. Collinite leży pięknie. O to mały efekt z przed tygodnia. 10 godzin pracy.

view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B-JXYM_v1F3YZGFYM1d5NmxqRVU/view?usp=sharing

Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zawodowo zajmuję się układami paliwowymi silników diesla - głównie nowoczesne układy Common Rail. Po paru latach udało się dorobić samochodów, o które warto dbać. Stąd też trafiłem na to forum w celu poszerzenia swojej wiedzy na temat tego jak dbać i wygląd auta i ogólnie zwany detailing, ponieważ - tak jak od początku swojej przygody z motoryzacją - staram się robić wszystko sam, ponieważ to lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem Damian, mam 27 lat i jestem z Łodzi. Jestem maniakiem samochodowym i lubie dłubać w swoim gruzie (określenie celowe :decayed: ). Moje Audi a4b5 przeszło już pare modyfikacji ale dalej zamierzam coś w nim zmieniać. A i przy okazji przydalo by sie aby prezentowalo o wiele lepiej ;) kilka fotek:7ec155af5dd584bdb1cebd1f118e5569.jpg809b1e80aed18b730482144047ce8e54.jpg21b0101f593454edc0aa0d3c857acf0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Tak w skrócie, od jakiegoś czasu bardzo interesuje się auto-detailingiem i zamierzam związać z nim swoją przyszłość zawodową. Dlatego też będę aktywnym użytkownikiem tego forum oraz przeczytam wszystkie tematy 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam na imię Mariusz jestem z okolic Olsztyna.

Zamiłowanie do picowania auta miałem od zawsze, gdy kupiłem tylko swojego pierwszego Kadeta 15 lat temu :).

Aktualnie rozważam bardziej profesjonalne podejście do tematu, z wykształcenia jestem mechanikiem samochodowym, na co dzień zajmuje się silnikami diesla.

Dzięki za przyjecie na forum, i dostęp do skarbnicy wiedzy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

dbanie o moje samochody daje mi dużo satysfakcji i zapewnia super odpoczynek od codzienności, a ponieważ lubię czyste i zadbane samochody pozwolę sobie korzystać z bogatej wiedzy użytkowników forum :-)

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.