Skocz do zawartości

FSO Polonez 1,4 16v


cezek

Rekomendowane odpowiedzi

ale dressingu na oponkach wciąż niet.

 

Od siebie polecam Tire dressing Maqsa - robiłem ostatnio nim kółka w teścia aucie i wyszło kozak- tzw. wetlook. Zobaczymy jak z trwałością.

 

edit: m911 był szybszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poczerniłem zderzaki ale nie powiem wam czym bo będziecie się śmiać.

 

Czyżby czarna pasta do butów :?: Hehehehe :lol: Zgadłem :?:

Jak tak... to stara szkoła dla starych handlarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plackiem teraz ładnie czuć truskawkami :D Teraz zacznę się bawić w profesjonalna chemie :)

 

[ Dodano: 30 Marzec 2011, 18:40 ]

Poldek jest kompletny tylko rozebrany do kapitalnego remontu :) Blacha jest w super stanie jedynie będę go malował całego.

 

Fotki z przed demontażu

 

20101022016.jpg

 

Zaczęło sie od demontażu wnętrza do czyszczenia, a skonczylo na tym ze będę wyciągał silnik z skrzynia biegów i demontował cale zawieszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele! Nie zgnite 1.4 16v ! :)

ALe musisz jeszcze nad nim popracować.

I ja bym wywalił te ohydne szare ,gumowe dywaniki i wrzucił czarne welurowe.

Plastików na aucie jest sporo wiec musisz je ogarnąć prawidłowo,inaczej nie będzie efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opalarki, dziś próbowałem i efektu nie widać żadnego :o Przed opalaniem oczywiście oczyściłem plastiki płynem sonaxa do plastików. Próbowałem tez preparatem mitopu do czarnina plastików ale tez niewiele dal. Przez chwile robiły się fajne czarne ale gdy wysechł znów robiły się blade.

 

Nie ma rzeczy niemozliwych tez swojego spisalem na straty a jednak nie wyszlo tak zle zobacz ponizej

zderzak golf szary - czarny

 

Gdyby cos masz bardzo blisko do O-wa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych zwykły poldas, a w ciągu jednego dnia prawie 4 strony komentarzy :mrgreen: Nie jedno porsche czy ferrari miało dużo mniej. Fajnie, że pojawiają się na forum "zwykłe" auta bo takie najlepiej się ogląda, zarówno samochody jak i przeprowadzone na nich korekty/zabezpieczenia lakieru. Pozdrawiam ;)

 

Ps. Tak sobie marzę po cichu, że może dożyję dnia kiedy na forum ktoś wrzuci temat korekty Alfy 75, nawet z silnikiem 1.8I.E :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę weź się za robotę :)

dokładnie !

zrób całe auto tak jak sie należy :) wszystkie szczegóły i dopiero pokaż efekt tak zeby nas powaliło ;) bo narazie to na zdjeciach widze krzywego poloneza takiego jak większośc tylko że czysty i nie zgnity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.