Skocz do zawartości

FSO Polonez 1,4 16v


cezek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedynie co zrobiłem to nawoskowałem karoserie.

 

To do detailnignu troszke jeszcze brakuje....na pierwszy rzut oka to do poprawki na pewno sa wszytskie plastiki zewnetrzne oraz oponki :-]

 

Przy nastepnej zabawie zabawie użyj jeszcze glinki do lakieru i pożniej jakiegoś cleaner'a i dopiero na to jakis wosk. Chyba że masz duzo zapału do możesz spróbować jeszcze korekty lakieru to wtedy bedzie Poldzio pierwsza klasa.

Jednak najważniejsze sa chęci do pracy, jak masz chęci to efekt sam przyjdzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały off:

pucuj i szanuj to auto. Za 10 lat będzie warte co najmniej 10x tyle co teraz.

Jak już będziesz miał go dosyć i wskoczysz w coś lepszego - szybszego, ładniejszego albo chociaż coś co lepiej hamuje :mrgreen: to wstaw go do garażu i tak trzymaj przez te lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem mieć dożo lepsze auta ale chciałem poloneza :) Jestem miłośnikiem tej marki teraz mam w trakcie remontu poloneza Borewicza 81 :) Caro mam od niedzieli fotki są jeszcze z przed jakich kol wiek prac :) NIe wiem zbytnio jak sie zabrac za detaling i dlatego tu zawitałem :)

 

Borek w trakcie prac :)

 

290320111048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezek, skoro juz pokazales Poloneza nie ma przebacz :). Co prawda tylko jedno zdjecie ale reszte mozna sobie wyobrazic. Poldek ma wygladac za jakis czas tak: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p=2444#2444 :)

 

[ Dodano: 30 Marzec 2011, 14:39 ]

Ok, znalazlem wiecej :-]

http://www.swissvax-detailing.pl/index. ... nez-20-gle

Poprzeczka wysoko ale nie ma zabawy bez wyzwan 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opalarki, dziś próbowałem i efektu nie widać żadnego :o Przed opalaniem oczywiście oczyściłem plastiki płynem sonaxa do plastików. Próbowałem tez preparatem mitopu do czarnina plastików ale tez niewiele dal. Przez chwile robiły się fajne czarne ale gdy wysechł znów robiły się blade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o black wow ale trochę hm drogawy jest :) Ale w sumie podobno bardzo wydajny wiec na dłuższa metę może wyjść podobnie z tańszymi produktami.

 

Myślę żeby w przyszłości wkomponować do wnętrza takie foteliki:

 

FsomaniakP5091756.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezek, napisz mi na PW Twój adres, to Ci wyśle kilka kropelek Black WOW ( bo tyle powinno wystarczyć na całość) trudno - aż się patrzy na te zderzaki. :/

 

Jak jak się przyjmie to zakupisz sobie u w CarSpa - bo chyba obecnie tylko oni mają BWoW w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.