Skocz do zawartości

Jaki wąż ogrodowy?


damiann88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać

 

Pozwolę podzielić się doświadczeniami, otóż przez budowę domu jak i późniejsza opiekę nad samochodami i ogrodem przewinąłem kilka (kilkanaście) węży. Z miejsca odradzam wszystkie marketowe wynalazki po prostu załamują się, pękają i dość szybko przecierają na załamaniach. Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem takiego oto węża. Przeszedł on już chyba wszystko od przytrzaśnięcia drzwiami garażowymi przez przejechania kołami samochodu, po mróz i zimę. Jestem z niego naprawdę zadowolony i szczerze polecam. po prostu wart swoich pieniędzy. posiadam 1/2" i nie widzę różnic przy spadkach ciśnienia wody w pracy myjki ciśnieniowej. do tego polecam te droższe końcówki są naprawdę ekstra, choć ich cena już nie koniecznie... :-] Nic nie przecieka nie wyskakuje - jest OK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać

 

Pozwolę podzielić się doświadczeniami, otóż przez budowę domu jak i późniejsza opiekę nad samochodami i ogrodem przewinąłem kilka (kilkanaście) węży. Z miejsca odradzam wszystkie marketowe wynalazki po prostu załamują się, pękają i dość szybko przecierają na załamaniach. Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem takiego oto węża. Przeszedł on już chyba wszystko od przytrzaśnięcia drzwiami garażowymi przez przejechania kołami samochodu, po mróz i zimę. Jestem z niego naprawdę zadowolony i szczerze polecam. po prostu wart swoich pieniędzy. posiadam 1/2" i nie widzę różnic przy spadkach ciśnienia wody w pracy myjki ciśnieniowej. do tego polecam te droższe końcówki są naprawdę ekstra, choć ich cena już nie koniecznie... :-] Nic nie przecieka nie wyskakuje - jest OK :good:

 

GArdena Skintech świetny wąż ! Miałem taki, warto zainwestować jak się kasę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem już różne tanie marketowe wynalazki. Wszystkie pękają, zaginają się i ogólnie są do śmieci po sezonie.

 

Kupiłem wąż w Lidlu i już 2 sezony wytrzymał - i zapowiada się (tfu tfu), że jeszcze kilka wytrzyma :)

 

Uwielbiam ten sklep :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Oferta z kwietnia, byłem wczoraj w sklepie . . . pusto :cry:

 

Jakby ktoś spotkał to cudo w którymś z wrocławskich oddziałów, proszę o cynk :-]

 

Jeszcze będą w lidlu często się powtarzają takie rzeczy ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mnie jakoś nie przekonuje. Przejedziesz po mokrym, troszkę piasku złapie i masz cały wąż do wyczyszczenia. Zwykły wydaje się bardziej praktyczny. Ten na pewno jest bardzo wygodny. Znakomicie się takie coś sprawdza w wężach do lakierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Użytkuje ktoś z Was któryś z poniższych węży?

Potrzebuję takiego 3/4, 20-25m, żeby się nie łamał, nie skręcał i był bardzo elastyczny (zawijanie na bęben). Będzie służył przy myciu samochodu, do podlewania trawy i drzewek owocowych.

1. Cellfast Professional

2. Cellfast Multiflex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam, Koledzy od kilku dni jestem na etapie wyboru nowego węża ogrodowego. Zastosowanie typowe, podłączenie do myjki(K7 Premium) + nawadnianie ogrodu (ogródka ;) ). Parametry: 3/4 i długość 25m. Poszukałem trochę na forum i mam kilku kandydatów:

Cellfast Hobby ATS2

Cellfast MULTIFLEX ATS.

Byłem już prawie zdecydowany na Hobby ATS2 można spotkać się z negatywnymi opiniami na jego temat. Czy ktoś użytkuje go od dłuższego czasu i mógłby się wypowiedzieć?

Dodatkowo, ponieważ stary wózek na wąż odmówił posłuszeństwa dokupiłbym Wózek metalowy CELLFAST EXPLORER.

 

I ostatnie pytanie, ponieważ do wymiany idą także złączki to czy możecie jakieś polecić? Byłem w Castoramie, i wydawało mi się, że mosiężne będą dobre, jednak ich jakość nie wzbudziła we mnie zaufania / mówiąc szczerze wyglądały tandetnie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.